Vestuviniai kvietimai

Kodėl jie tokie svarbūs? Ankstesnės tradicijos važiuoti pas kiekvieną svečią ir kviesti asmeniškai atgyveno. Man visai negaila, kad dabar niekas neturi laiko aplėkti visų giminaičių. Galiausiai juk jie gyvena išsibarstę po platų ir margą pasaulį. Vienintelė padori išeitis – užsakyti visiems po gražų pakvietimą į vestuves ir išsiųsti jį paštu.

Oi kaip man patinka šis vestuvių planavimo etapas, kai reikia galvoti apie kvietimus, rinkti spalvas, šriftą ir meilės eilėraščius. Kad ir koks įdomus bei kūrybiškas būtų šis procesas, bet yra tam tikros taisyklės, į kurias vertėtų atsižvelgti.

Vestuviniai kvietimai privalo atspindėti Jūsų vestuves iki mažiausios detalės. Tai pirma informacija, kuri pasiekia svečius, todėl ji turi būti informatyvi, kad svečiams kiltų kuo mažiau klausimų. Vestuvių kvietimai gali būti formalūs arba laisvo stiliaus. Spausdinti, piešti, ar net nufilmuoti ir įrašyti į kompaktinę plokštelę. Kūrybiškumui nėra ribų, tad nevaržykite savęs. Na, o jei pritrūksta idėjų, visada galite kreiptis į spaudos kompanijas arba dizainerius, kurie padės Jums sukurti įdomų ir gražų dizainą.

Vestuviniai kvietimai, vestuvių kvietimai

Kaip užrašyti kvietimą? Kvietimai dažniausiai rašomi trečiuoju asmeniu. Tekste nurodykite kviečiamų svečių vardus, šventės vietą ir laiką. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pagal etiketą data, laikas ir gatvių numeriai yra rašomi žodžiais. Galite pridėti ir papildomą žemėlapį, kad Jūsų svečiams būtų lengviau rasti šventės vietą.

Išsiųskite kvietimus ne vėliau kaip likus porai mėnesių iki vestuvių šventės. Nepamirškite, kad Jūsų svečiai iš anksto planuoja šeimos atostogas ir išvykas, o Jūsų šventė gali būti ne vienintelė tuo metų laiku. Atsakymą į kvietimą turėtumėte gauti per 3 – 5 dienas, bet dažnai svečiams prireikia daugiau laiko. Būkite supratingi ir raginkite tik tuo atveju, jei iki vestuvių liko vos trys savaitės, o Jūs vis dar negavote atsakymo.