Vestuvių planuotoja

Vaikystėje mant teko dalyvauti dešimtyje vestuvių, kurios džiugino mūsų gausią giminę. Daugelyje iš jų garbingą piršlių pareigą atlikdavo mano tėveliai. O, kad Jūs būtumėt matę, kokie jie buvo išradingi… Patys piešė apdovanojimus ir netikrus jaunavedžių pasus, kūrė eiles, kepė pyragus, gamino „piršlio kraują“, rašė scenarijus bei buvo tobuli vestuvių vakaro vedėjai.

Vestuvių planuotoja Monika

Laikai pasikeitė, vedybų tradicijos taip pat. Dabar piršlių darbą atlieka vestuvių planuotoja. Šią profesiją pasirinkau tikriausiai net nesąmoningai. Matydama savo tėvelių nuoširdžias pastangas, kuriant gražias vestuvių šventes, įsisupau į tą magišką pasaulį ir aš. Baigusi mokyklą įstojau į Klaipėdos universitetą, studijavau anglų filologiją, vėliau ir psichologiją, bet vis galvodavau, kad norėčiau sieti savo kasdienybę su vestuvėmis. Svajojau apie šią profesiją dar tada, kai vestuvių planuotoja buvo negirdėtas dalykas Lietuvoje. Norėdama išbandyti savo galimybes, ėmiau planuoti vedybas savo artimiesiems.

Vestuvių planuotoja

Vestuvių planuotoja Klaipėdoje

Pirmosios rimtos vestuvės buvo suorganizuotos 2006 metais ir nors sekėsi puikiai, bet vis dar trūko pasitikėjimo savimi. Esu maksimalistė, tad išgirsti pagyrimai glostė širdį, bet žinojau, jog galiu dirbti dar tobuliau. Tad skyriau daug laiko reikiamų kontaktų užmezgimui, savęs tobulinimui ir idėjos, kaip turi atrodyti mano verslas, išgryninimui. Įgijau vedybų planavimo diplomą Jungtinėje karalystėje ir tapau sertifikuota vedybų planuotoja. Meilės Legendos skaičiuoja jau ne vienerius darbo metus, o man vis atrodo, kad visa ši nuostabi kelionė po vestuvinį pasaulį prasidėjo vos vakar. Esu nepasakomai laiminga, kad nuotakos ir jaunikiai be jokių abejonių nori patikėti man savo vedybų planavimą. Tai didžiulės atsakomybės ir dažnai daugybės bemiegių naktų reikalaujantis darbas, bet jo tikrai į jokį kitą nekeisčiau. Vestuvių planuotoja – mano svajonių profesija! O Jūs – mano svajonių klientai!

Monika