Bohemiška miško mistika

Vos susipažinus su šia pora, iškart prisipažinau jog norėčiau planuot jiems vestuves. Jie atėjo ir paskleidė savo nuoširdžius žemaitiškus kerus, kuriems man sunkiai sekėsi atsispirti. O kaip kitaip, kai sužinai, jog jie svajoja apie mistiškas miško vestuves šalia ežero. Iškart vaizduotėje ėmė pleventi rausvi Monikos plaukai, beveik laumiškai viliojantys per miško takelius. Spirgėjau iš noro greičiau imtis jų šventės planavimo.

Darbui prasidėjus, viskas vyko super sklandžiai. Idėjos generavosi, norai pildėsi ir vis artėjome jų šventės link. Monika per valandą išsirinko savo svajonių suknelę. Nuotaka negalėjo patikėti, kad Lietuvoje rado tą suknelę, kuria vis grožėjosi Pinterest platformos platybėse. Tai buvo magiška akimirka!

Modesto įvaizdžiui sukurti prireikė šiek tiek daugiau laiko. Apkeliavus ne vieną parduotuvę, galiausiai buvo rastas puikus, šokoladinio atspalvio, trijų dalių vilnos kostiumas. O kokio grožio buvo sąsagos su Hogwarts akademijos emblemomis. Tokiomis mažomis ir reikšmingomis detalėmis pripildėme jų šventę ir pokylio vietoje.

Dekorui pasirinkome sodrias jau rudenėjančios gamtos spalvas, natūralius medžio elementus, perdirbtą popierių ir be abejonės neapsieita be lempučių. Dalį jų apipynėme giriliandomis, kitoms tiesiog leidome atsispindėti languose, taip padvigubinant jaukumo jausmą. Nepagailėjome ir žvakių, uogų, bei dirbtinių elnių ragų, bei įrėmintų citatų iš mėgstamiausio jaunųjų filmo. Dekore daug kur karaliavo geometrinio elnio motyvas ir dėl to, jog jaunieji turi nepaprasto grožio ir reikšmingumo tatuiruotes su vienas kito žvaigždynais susipynusiais elnių raguose. Tokios magiškos buvo šios vestuvės, o dar stebuklingesni yra Monika ir Modestas.

Nuotraukos: Ieva Rudžionytė photography // Rimvydas Slavykas