Daivos & John bijūninės vestuvės Trakuose

Man labai patinka tarptautinės vestuvės. Kodėl? O gi todėl, kad jose visuomet reikia laviruoti tarp skirtingų kultūrų. Be abejonės, yra tikrai smagu pažinti svečius, atkeliavusius iš įvairiausių pasaulio kampelių, bet tuo pačiu, tai ir labiau įpareigoja. Tokiose vestuvėse tenka suvaldyti ir į vientisą bei harmoningą šventę sujungti skirtingas tradicijas, virtuvės paveldus, bei pabandyti išvengti kalbos barjero kuriamo nejaukumo. Tai visuomet tampa šiokiu tokiu iššūkiu, bet tuo tarptautinės vestuvės ir žavi labiausiai.

Daivos ir John vestuvės buvo būtent tokios. Įvairialypės, smagios, gražios ir trukusios net 3 dienas 🙂 Jau nepamenu tiksliai iš kelių šalių atskrido jų svečiai, tačiau tas skaičius tikrai buvo perkopęs 10. Viskas prasidėjo nuo pasitikimo vakarėlio prieš vestuves, kai seniai nematyti artimieji galėjo bendrauti ir pamiršti juos skiriančius tūkstančius kilometrų. Laikas ištirpo ir išaušęs vestuvinis rytas atnešė malonų virpulį į visų širdis.

Šventė vyko Trakuose, ant ežero pakrantės įsikūrusiame poilsio komplekse Margio Krantas, kur svečiai galėjo stebėtis ne tik lietuvišku svetingumu, bet ir grožėtis mūsų nuostabiu gamtos grožiu. Kviečiu ir Jus pasigrožėti  Daivos & John, bijūnais kvepiančiomis, nuotaikingomis ir gražiomis vestuvių akimirkomis. Niekas geriau negali nupasakoti šventės esmės, kaip nuotraukos, kurias padarė viena iš mano mėgstamiausių fotografių Eglė Jociūtė. Tad nieko nelaukiam ir startuojam 🙂

Bijūninės vestuvės

Vestuvės Trakuose

Pasiruošimai vestuvėms

Tarptautinės vestuvės

Tarptautines vestuves

Vestuviniai atributai

nuotakos makiažas

nuotakos rytas

nuotakos rytas

Smagios vestuvių akimirkos

nuotakos rytas, vestuviniai bateliai

Vestuvių nuotraukos

Vestuvių planavimas Trakuose

Vestuvių nuotraukos

Vestuvės Trakuose

Pamergės bažnyčioje

Vestuvės Trakuose

Vestuvės bažnyčioje

Vestuvįs Trakuose bažnyčioje

Vestuvių akimirkos

Vestuvių transportas

Vestuves Trakuose

Vestuvių planavimas

Nuostabi jaunoji

Išskirtinė jaunosios puokštė

Vestuvės Trakuose

Vestuvių dekoravimas

Vestuvių pabrolio kalba

Vestuvės Trakuose

Vestuvių gėrimai

Vestuvių šokiai

Saldus vestuvių stalas

Nuostabios pamergės vestuvėse

Vestuviniai žaidimai

Vestuvių svečiai

Vestuvinio torto pjovimas

Poilsio kompleksas vestuvėms