Elegantiška Aidos & Modesto meilės legenda

Aida ir Modestas savo vestuvėms pasirinko ankstyvą rudenį. Jie pageidavo moderniai elegantiškos vestuvių dienos ir kuo mažiau tradicinių elementų. Svarbiausia jauniesiems buvo turėti smagią šventę sau ir savo artimiesiems.

Vestuvių rytas išaušo labai saulėtas ir šiltas. Aida nusprendė išlaikyti paslaptingumą, tad jos pasiruošimas vyko artimiausių žmonių apsuptyje, atskirai nuo Modesto.

Vestuvės

Jaunosios fotosesija

VestuvėsSvečiams renkantis, išdalinome gėlytes gausiam pamergių pulkui ir prisegėme emblemas pabroliams. Pakvietėme visus užimti savo vietas bažnyčioje ir uždarę duris nuskubėjome pasitikti nuotakos. Giedant angeliško balso atlikėjai durys atsivėrė. Visi sužiuro į tėvelio lydimą ir link altoriaus žengiančią Aidą. Galiausiai jaunųjų akys susitiko ir viskas aplink regis išnyko…

Vestuvės

Vestuvės, vestuvių foto

Vestuvių nuotraukos

Vestuvinės nuotraukosPo ceremonijos jaunuosius pasitiko žiedlapiai, šypsenos ir šampanas. Po smagaus sveikinimų lietaus, jaunieji ir gausus pulkas draugų išvyko į National Golf Resort. Žalioje gamtos apsuptyje, įvyko nuoširdi ir linksma fotosesija.

Vestuvių fotografija

Vestuvės

Vestuvės golfo laukuose

Vestuvių planavimas

Vestuvės

Jaunųjų fotosesija

Vestuvės

Vestuvės, vestuvių fotoVestuvių šventė tęsėsi iki paryčių. Joje skambėjo graži muzika, nuoširdūs palinkėjimai ir skardus juokas… Tikiu, kad Aida ir Modestas visada išliks tokie, aplink kuriuos suksis didelis būrys linksmų žmonių.

Monika

Už nuotraukas dėkojame VI Photography.