Jaukios vestuvės

Kokia pirma mintis ateina pagalvojus apie jaukias vestuves? Taip, taip… daug žvakių ir žvakelių. Visa jūra šviesos! Na, bet tai ne vienintelis būdas, norint sukurti jaukią atmosferą. Šiandien pasidalinsiu mintimis apie tai, kaip paversti savo vestuves jaukiomis ir mielomis.

1. Pirmoje sąrašo vietoje leidžiu karaliauti žvakėms. Niekas negali nuginčyti, kad žvakės pirmiausia asocijuojasi su meile ir romantika. Atrodo, kad nieko daugiau ir nereikia jaukioms vestuvėms sukurti kaip tik daug skirtingo dydžio žvakių, išdėliotų ant stalų. Jei norisi, galite jomis net ir pievas išpuošti. Žvakių niekada nebūna per daug.

2. Šimtais lempučių nukabinėtos lubos, medžiai ir stogai taip pat nepaliks abejingų. Tinkamai pasirinkus apšvietimą galite sukurti jaukias zonas vestuvių šventėje. Vakaro metu derindami skirtingus šviesos šaltinius sustiprinsite romantišką atmosferą, o netikėtai įžiebę lemputes, tikrai sulauksite ir malonių susižavėjimo šūksnių.

3. Jaukią šventės atmosferą galima sukurti ne tik šviesos pagalba. Pasitelkite įvairias tekstilės rūšis ir jos formas. Nusipirkite pagalvėlių, pakabinkite hamakus ar pasirūpinkite pledukais. O gal svajojate apie prabangiai atrodančius šventės vietos stalus? Tuomet užsisakykite ne tik gėlių kompozicijas, bet ir specialiai Jums siūtas staltieses bei medžiagines servetėles.

Jaukios vestuvės

Jaukios vestuvės – tai tokia šventė, kai širdis užlieja šilumos banga. Tada labai norisi lengvai ašaroti, bendrauti su artimaisiais, daug juoktis ir dalintis apsikabinimais. Jaukios šventės itin norisi rudenį ir žiemą, kai dienos trumpėja, oras tampa maloniai vėsus, o tarti meilės priesaiką žvakių ir artimųjų apsuptyje tampa dar maloniau.

Jaukių vestuvių dekoravimas

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia!