Pasiruošimai

Šiandien važiuoju susitikti su savo nuostabiais draugais Inga & Vytautu. Tai pora, nepabūgusi kreiptis į mane pagalbos, nors darbo patirties sukaupta nėra labai daug. Jau tiek daug nuveikėm vardan Jų artėjančios šventės, bet dar daug mielų smulkmenėlių laukia savo eilės.

Liko mėnuo ir laikas pradeda naudotis savo „slaptaisiais ginklais“. Žinau, kad nuo šiol viskas vyks žaibišku greičiu ir taip nekantrauju!!! Norisi kuo greičiau sutikti jaunųjų tėvelius, patvirtinti šventinės vakarienės meniu, paruošti dovanėles svečiams, apžiūrėti aplinką, kurią reikės padabinti ir tiesiog maloniai pabendrauti.

Vestuvės

Kai randi žmones, kurie pasitiki tavim, tai darbas einasi lengvai ir maloniai. Geriausias komplimentas būna išgirsti: „Atrodo nieko nedarėme, o šventė jau visai šalia ir viskas kruopščiai sudėliota.“ Viskas tik dėl Jūsų, mielieji, na ir gal šiek tiek dėl savęs, nes apima begalinis malonumas matyti laimingus Jūsų veidus 🙂

Pasvajojus kaip viskas atrodys ir seksis, neskubėdama einu krautis visų daiktų! Negalima skubėti ir ko nors pamiršti… o svarbiausia pasiimti gerą nuotaiką ir mėgstamiausios muzikos, kad kelionė iki Vilniaus neprailgtų 🙂 Iki greito susitikimo!

Monika