Patarimai renkantis vestuvinę suknelę pagal figūros tipą

Šiandien nusprendžiau pasidalinti sukaupta patirtimi dirbant mados industrijoje ir taip padėti Jums išsirinkti vestuvinės suknelės modelį, kuris geriausiai tiks Jūsų figūros tipui.

Vestuvinės suknelės

Jūsų figūra idealios smėlio laikrodžio formos? Vadinasi Jūs apdovanota gamtos ir galite rinktis iš visų vestuvinių suknelių modelių, tereikia tik atsižvelgti į Jūsų ūgį. Labiausiai tikėtina, kad nuotakos su tokia figūra norės pabrėžti savo tobulas kūno linijas ir rinksis labiau aptemptą vestuvinę suknelę. Tokią figūrą turinčios merginos yra vienintelės, galinčios nuostabiai atrodyti su undinėlės formos vestuvine suknele. Džiaugiamės kartu su dailiai nuaugusiomis nuotakomis ir linkime nepasimesti tarp pasirinkimų gausos!

Vestuvinės suknelės

Pieštuko formos figūrą turinčioms merginoms patarčiau rinktis tiesaus silueto, lengvai krentančių audinių, graikiško stiliaus sukneles. Puikiausiai tiks gilesnės iškirptės, kurių pagalba bus paryškinama liemens sritis. Jūs taip pat galite puoštis ir A – linijos modelio suknelėmis, platėjančiomis ties klubais. Dabar itin madingos „Gatsby” tipo tiesios suknelės su žėrinčiomis detalėmis ir kutais idealiai tiks Jūsų figūrai.

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę?

Kriaušės formos tipo merginos turėtų vengti aptemptų suknelių siluetų. Geriausia būtų rinktis nuo liemens platėjančias sukneles. A – linijos ir pūstos suknelės Jums tiks labiausiai. Suknelės gali būti su rankovytėmis, taip paryškinsite pečių liniją ir Jūsų figūra labiau primins smėlio laikrodį nei kriaušytę. Akcentuokite savo liekną liemens zoną ir vestuvių dieną atrodysite puikiai!

Vestuvinė suknelė pagal figūros tipą

Jūsų figūra primena obuolio formą? Tuomet tikriausiai galite pasigirti lieknomis kojomis. Dažniausiai šios figūros tipo merginos turi platesnes pečių bei krūtinės zonas ir siaurus klubus. Ką daryti, kad atrodyti tobulai? Rinkitės trumpą, klubų srityje platėjančią suknelę ir išryškinkite savo lieknas kojas. Taip pat, puikiai atrodysite ir su ilga pūsta suknele be petnešėlių. Jums svarbiausia rinktis tokį suknelės modelį, kuris sutelktų dėmesį klubų srityje ir nukreiptų dėmesį nuo platesnės viršutinės kūno dalies. Tikiu, kad atrodysite nuostabiai ir vestuvių dieną Jūsų mylimasis negalės atplėšti nuo Jūsų akių.

Vestuvinės suknelės

Suknelės paieškų laikas atsakingas, bet labai įdomus. Čiupkite už parankės draugę, sesę ar mamą ir bėkite į nuomos salonus matuotis vestuvinių suknelių. Linkime smagiai praleisti laiką, nes tikime, kad pasinaudojusios mūsų paprastauis patarimais, be vargo išsirinksite savo svajonių suknelę.

Monika

 

Nuotraukos iš čia ir čia.