Princesė ant žirnio

Būna dienų, kaip tyčia ar ne? Kai norisi nuveikti daug, paragauti kažko skanaus, susitikti su įdomiais pašnekovais… tik energija išbarstyta kažkur tarp skaitomos knygos puslapių. O ir šuo, pakritęs pašonėje, taip skaniai snaudžia. Tokią dieną turiu dvi išeitis: gulinėdama galvoti, kas gi čia mane šiandien apsėdo… arba būti princese ant žirnio 🙂

Net nedvejodama pasirenku pastarąjį variantą. Juk tikrai niekas nenori gadintis sau dienos niurzgėjimais. Nors ir toji princesė nebuvo labai miela mergaitė, greičiau išlepinta ir kaprizinga, bet su kitų pagalba išmoko būti mandagi ir kantri.

Vestuvės

Taip ir aš, šiandien mokysiuosi iš naujo būti pozityvi ir laiminga :)))) Pasirinkimas būti princese nors dienai, gali labai praskaidrinti niūrią nuotaiką. Greitai atsiranda įkvėpimas palikti 9 čiužinius, susiradus užkrimsti tuo žirniuku ir bėgti pasidabinus į miestą. Neįtikėtina minčių galia!!! Vėl energinga ir laiminga patampa mano diena. Ar ir Jums taip būna?

Monika

 

Nuotrauka iš čia!

2 thoughts on “Princesė ant žirnio

  1. buna,buna dienu lyg tycia:)))linkiu,kad visad rastum del ko but laiminga,ie kuom paverst diena idomia ar produktyvia.
    Sekmes dideliausios
    sese S

Comments are closed.