Raktas į rudens gėrybes

Po itin smagaus ir turiningo šeštadienio, atėjo kiek ramesnis ir tingesnis sekmadienis. Yra laiko apmąstyti nuveiktus per savaitėlę darbus ir išsikelti naujus tikslus ateinačiam laikotarpiui.

Savaitgalis prasidėjo nuo pokyčių. Penktadienio vakare, pasidovanojau sau naują šukuoseną. Tikrai nusipelniau jos, nes ši savaitė buvo labai darbinga! Vėliau sekė skani vakarienė mylimojo kompanijoje bei naminio biržietiško alaus degustavimas su draugais. Ech buvo gerai…

Šeštadienio rytą pradėjome ilgu pasivaikščiojimu po apylinkes. Nusprendėm pasimėgauti auksiniu rudeniu kol dar galime. Grįžus namo pusryčiams sulaukiau firminės kiaušinienės su mėlynuoju pelėsiniu sūriu. Tada skyrėm šiek tiek laiko asmeniniams prisėdimams prie kompiuterio ir vėl ėjom laukan.

Čiupau fotiką į rankas ir pleškinau iš širdies… buvo net bambančių, jog vis tenka manęs laukti:) Bet kaipgi galima paskubėti, jei ruduo toks gražus ir gamta tiesiog prašosi būti įamžinta.

Vestuvės pavasarį

Po dar vieno smagaus pasibuvimo lauke, kilo noras kepti pyragą. Namuose pasklido saldus cinamono ir obuolių kvapas. Veidą papuošė smagi šypsenėlė (kai kepi pyragą regis kitaip ir nebūna). Suskambo durų skambutis ir sugūžėjo į namus draugai. Prasidėjo smagiausia dienos dalis, stalo žaidimų ir skanių kokteilių metas. Smagumai tęsėsi ilgai ir nors nepavyko nieko laimėti, šeštadienį užskaitau kaip labai vykusį.

Sekmadienis prasidėjo gan tingiai ir ramiai… kas mėgavosi pasigulinėjimais, kas kepė gardų omletą. Išvedus į lauką šunį mane užklupo smarki liūtis. Vietoj to, kad bėgti namo, skyniau gėles ir džiaugiausi rudeniu. Šis ruduo tikrai nuostabus ir derlingas darbais. Gal todėl, įkvėpta mane supančių sodrių rudens spalvų, ėmiau ir nusidažiau plaukus. Rudens grožis sparčiai kinta. Pokyčiai „veža“:)

Prisipilu puodelį kvapnios mėtų arbatos ir einu pasinerti į mokslus. Savaitgalis dar nesibaigė, dar galima nuveikti kažką įdomaus…. o Jums noriu padovanoti dalelytę mano atrasto rudens grožio:)

Monika