Stilingas jaunikis

Sveiki sulaukę Naujųjų Metų! Linkiu Jums daug meilės ir saulėtų dienų. O dabar jau dalinuosi naujų metų įspūdžiais.

Šiandien norisi tik šypsotis ir šypsotis. Buvo labai produktyvi diena su mano būsimais jaunaisiais. Kartu daug nuveikėme ir smagiai praleidome laiką. O didžiausias ir svarbiausias darbas… išrinkta „eilutė” jaunikiui!

Stilingas jaunikis

Džiaugsmas kaskart užlieja širdį, kai matau, jog žmonės klauso patarimų ir nori būti stilingi vestuvių dieną. Dažnai tenka nusišypsoti dėl to, kad patys pamatę savo atvaizdą veidrodyje, iš nuostabos netenka amo.

Jaunikio aprangos išrinkimą galėčiau priskirti prie vieno iš sudėtingiausių darbų planuojant šventę. Daugelis tiesiog nenori skirti tam laiko arba turi griežtą nuomonę ir bijo naujovių bei eksperimentų.

Apranga stilingam jaunikiuiMano patarimas būtų toks: kol esate parduotuvėje ar nuomos punkte, matuokitės viską kas patinka ir kas atrodo visai ne Jūsų skonio. Tik taip atrasite geriausią ir tinkamiausią variantą. Dažniausiai, tai nieko nekainuoja, nebent trupinėlį kantrybės. 🙂

Linkiu linksmų ieškojimų ir garantuotų atradimų. Jei kyla klausimų, kaip norėtumėte atrodyti savo šventinę dieną, rašykite ar skambinkite. Su malonumu ateisiu į pagalbą patarimais arba palengvinsiu apsipirkimo kančias.

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia!