Svečių apranga vestuvėse

Gavę kvietimą į vestuves pirmiausia apsidžiaugiame ir tik gerokai vėliau pradedame galvoti apie tai, kokia turėtų būti svečių apranga vestuvėse. Jei Jūsų rankas pasiekė toks kvietimas, kuriame nėra nurodytas aprangos kodas, tai dar nereiškia, kad galite puoštis taip, kaip geidžia Jūsų širdis. Taigi, kokių pasirinkimų reikėtų vengti?

1. Jokiu būdu nesirinkite baltos suknelės ar balto kostiumo. Kodėl šis punktas pirmas mano sąraše? Jūs nustebtumėte sužinoję, kiek daug vyrų ateina į vestuves vilkėdami šviesius kostiumus. Suprantu, kad vasarą daug maloniau vilkėti baltą lininį kostiumą, bet jei kvietime nėra nurodyta visiems svečiams rengtis šviesių spalvų rūbais, tuomet Jūsų pasirinkimas bus visiškai netinkamas. Juk nenorite, kad jaunikiui skirtas dėmesys atitektų Jums? Baltos suknelės dėvėjimas vestuvėse pateisinamas tik tuo atveju, jei Jūs esate nuotaka.

Svečių apranga vestuvėse

2. Patarčiau vengti bet kokių drabužių, kurie atrodytų iššaukiančiai. Suknelės su saikingai apnuogintais pečiais, nugara ar kojomis atrodys puikiai, bet vertėtų atsisakyti minties dėvėti sukneles su giliomis iškirptėmis, nes tai gali atrodyti vulgariai. Rinkitės elegantišką, o ne seksualiai atrodančią aprangą, juk einate į vestuvių šventę, o ne kokteilių vakarėlį ar klubą. Tos pačios taisyklės galioja ir vyrams. Jokių apnuogintų krūtinės zonų ar perregimų marškinių, kurie tiktų paplūdimio vakarėliui.

3. Vestuvės – didelė šventė ir nesvarbu ar jos vyks pievoje, miške, ar tėvų sodyboje. Bet kokiu atveju, Jums reikėtų išlikti mandagiems ir nedėvėti džinsų. Rinkitės tokius rūbus, kurie Jūsų nevaržys, bet ir neatrodys per daug kasdieniškai. Puikiai tiks graži gėlėta suknelė ir lengvų kelnių, bei marškinių duetas. Nepamirškite, kad net vasarą vyrams derėtų dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis. Esant karštai dienai, marškinių rankoves galite atraityti.

Na ir pabaigai, norėčiau patarti, kad renkantis svečių aprangą vestuvėms visada atsižvelgtumėte į tai, kur ir kokiu metų laiku vyks šventė ir kokia bus jos tema. Jei kyla klausimų, visada kreipkitės į įvaizdžio specialistus arba į kvalifikuotą parduotuvės personalą, kuriame ruošiatės įsigyti šventinę aprangą. Būkite stilingi ir gražūs!

Monika

 

Nuotrauka iš čia.