Vestuvės žiemą!

Lietuvą alinant afrikinio karščio bangai, visi ieškome skirtingų atgaivos receptų. Štai ir aš sėdėdama terasoje, kur pučia gaivus vasaros vėjas, o ant stalo stovi sklidina taurė vandens su ledukais, galvoju kokios turėtų būti vestuvės žiemą.

Mintyse iškyla vaizdinys: Rytas. Už lango krinta snaigės ir iš lėto bunda būsima nuotaka. Namuose pasklinda šviežiai sumaltos kavos aromatas ir prasideda ramus pasiruošimas vienai iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Į duris pasibeldžia ir pradeda rinktis geriausios draugės. Daug smagiau ruoštis artimiausių draugių apsuptyje, skambant nuoširdžiam juokui ir mėgstamai muzikai. Šios akimirkos yra labai brangios, nes jos tikros ir nesuvaidintos, todėl reikia leisti sau neskubėti ir jomis pasimėgauti. Baigiantis pasiruošimams, ateina metas pasivaišinti ir mėgstamo gėrimo taure. Tuomet belieka įsispirti į gražius žieminius aulinukus, įsisupti į dailų paltą ir keliauti pas savo gyvenimo meilę.

Vestuvės žiemą

Vestuvės žiemą

O lauke jau laukia žirgais kinkytos rogės, išklotos gražiais kailiais ir pledukais. Ten pat, laukia ir dailios kumštinės pirštinės, bei kepurė, kurių vėliau tikrai prireiks smagios fotosesijos metu. O svarbiausia, kad rogėse jau laukia išrinktasis. Paduoda Jums ranką ir Jūs jau šalia jo. Laimingi ir susijaudinę skriejate sniegu į savo vestuvių ceremonijos vietą.

Atvykstate į mažą jaukią bažnytėlę, o joje jau susirinkę visi giminaičiai ir draugai. Bažnyčia skendi žvakių šviesoje ir Jūs, susikibę už rankų, žengiate prisiekti amžinos meilės vienas kitam. Ceremoniją apvainikuoja styginių kvarteto atliekamos melodijos ir visi drauge, braukdami džiaugsmo ašaras paliekate bažnyčią.

vestuvės žiemą

Kas toliau? O toliau smagiausia dalis, kurios metu pakviečiate visus svečius vykti į netoli jūros įsikūrusią nedidelę Kalėdinę mugę. Ten juos pasitinka vedėjas, išdalina Jūsų dovanojamas kumštines pirštines ir pakviečia vaišintis karštu vynų, imbieriniais sausainiais, ant griliaus keptomis dešrelėmis ir įvairiais kitais patiekalais, kurie šildo skrandį ir džiugina širdis. Lauke jų laukia staliukai, šildytuvai, smagi muzika ir daug linksmybių. Visi fotografuojatės, šokate, ragaujate ir juokiatės. Tūkstančio šventinių lempučių apsupti palydite paskutinius saulės spindulius ir padovanojate svečiams jaunavedžių šokį…

vestuvės žiemą

vestuvės žiemą

Vestuves kiekvienas įsivaizduoja savaip. Man tai neatrastų galimybių šalis, kai netikėti dalykai virsta realybe, kai meilė ir svajonės užaugina sparnus. Vestuvės žiemą gali būti tobulos, jei tik nepabijosite pažvelgti į pačią vestuvių šventę kitaip. Leiskite sau svajoti, o mes pasistengsime Jūsų svajones išpildyti 🙂

Paskubėkite, užsakymams žiemos sezonui taikomos specialios kainos!

Monika

 

Nuotraukos iš čia!