Vestuvinio stalo dekoravimas

Šiuo metu gaunu tiek daug užklausimų apie vestuvių dekoravimą, kad suprantu, jog reikia ir vėl rašyti apie tai. Šį kartą noriu išplėtoti vestuvinio stalo dekoravimo temą. Kaip jį serviruoti ir puošti, kad sukurti nepamirštamą įspūdį?

Pirmas žingsnis, tai stalo formos pasirinkimas. Dabar itin populiaru rinktis apvalius stalus, prie kurių telpa iki 12 svečių. Prisipažinsiu, mane itin atstumia populiariausi pasirinkimai ir tai visada skatina ieškoti naujovių, bei sugalvoti neįprastus susodinimo būdus. Todėl ir Jus noriu paskatinti būti originalius. Sėdėjimo planas pirmiausia turi būti patogus. Atsižvelkite į šventės vietą, gal joje daug gražiau tiks stačiakampiai stalai? O gal net galima naudoti skirtingų formų ir dydžių stalus? Jei Jūs esate tokia jaunavedžių pora, kuri nori savo vestuvių vakarienę valgyti prie dviviečio staliuko, taip ir darykite. Turėkite omenyje, kad pasirinkta stalo forma ir sėdėjimo planas turės labai didelę reikšmę vestuvių dekoravimui.

Vestuvinio stalo dekoravimas

Kaip dekoruoti vestuvinį stalą?

Kitas labai svarbus žingsnis, tai stalo serviruotės pasirinkimas. Atkreipkite dėmesį į lėkštes, stalo įrankius, staltieses, taures ir servetėles. Būkite atidūs ir pasidomėkite ar yra galimybė gauti gražesnes lėkštes. Rinkitės tik medžiagines servetėles ir jokiu būdu neleiskite iš jų lankstyti „povo vėduoklių”. Taip, taip… turite apgalvoti net servetėlių ir stalo įrankių išdėliojimo klausimą, jei norite, kad Jūsų vestuvių stalas būtų tikrai išskirtinis.

Išsirinkote stalo formą, jo serviravimo būdą, dabar atėjo metas apgalvoti kaip patiekti maistą. Patariu iškart atsisakyti minties tiekti užkandžius ir šaltus patiekalus ant to paties stalo, prie kurio sėdite Jūs ir Jūsų svečiai. Palikite stalo viduryje vietos gėlių kompozicijoms, žvakėms, stalo numeracijai ir gėrimams gražiuose grafinuose. Užkandžius Jums gali atnešti padavėjai arba juos galite pasiimti patys nuo gražiai paserviruoto švediško stalo. Pastarojo serviruotei ir dekoravimui reikėtų skirti tiek pat dėmesio, kiek ir svečių stalams. Neleiskite patiekti maisto ant veidrodžių, tai itin neskoninga. Užkandžiai atrodys daug estetiškiau jei bus patiekti gražiose lėkštėse, salotos sudėtos į individualius dubenėlius, o mėsos rinkiniai suguls ant elegantiškų padėklų.

Vestuvinio stalo dekoras

Norėčiau Jus perspėti, kad daugelis paslaugų tiekėjų į Jūsų pageidavimus žiūrės skeptiškai. Ieškokite kompromisų ir reikalaukite kokybiško aptarnavimo. Vestuvinio stalo dekoravimas – žinių ir išmonės reikalaujantis darbas, tad nepasiduokite. Jūsų noras turėti gražią šventę privalo būti išgirstas!

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia ir čia!