Nuotakos įvaizdis: 2015 metų vestuvinis makiažas

Vestuvinis sezonas prasidės jau visai netrukus, tad skubu apžvelgti grožio tendencijas, vyraujančias mados pasaulyje. Vestuvinis makiažas – itin svarbus nuotakos įvaizdžio elementas. Skirkite šiek tiek laiko ir susipažinkite su šių metų naujovėmis.

Mados sostinių podiumais pražingsniavo tūkstančiai modelių ir išryškėjo viena ryškiausių pavasario – vasaros tendencijų, tai no make-up makiažas. Ką tai reiškia? Jokiu būdu neturėtume to suprasti tiesiogiai. Natūraliam makiažui išgauti reikia žinių ir teisingai pasirinktų priemonių. Tikiu, jog nuotakos nepuls darytis makiažo pačios ir patikės savo grožį profesionalams 🙂

Vestuvinio makiažo tendencijos

Taip, kaip praėjusiais metais buvo madinga pabrėžti viršutinį akies voką juodu pieštuku, taip ir šią vasarą tai bus itin populiaru. Prisipažinsiu, kad toks prancūziškas ir retro prieskonių turintis vestuvinis makiažas man atrodo labai moteriškas ir ypatingai tinkantis nuotakoms. O jei dar prijungsime pasirodžiusią naujovę ir lūpas padažysime Marsala arba slyvų atspalvio lūpdažiu, tai išgausime išties nepakartojamą vaizdą.

vestuvių makiažasVestuvių šukuosenos

Kalbant apie plaukus ir šukuosenas, viskas atrodo taip pat paprasta ir natūralu. Ant podiumų karaliavo natūraliai išdžiovintų ir lengvai banguotų plaukų šukuosenos. Buvo galima išvysti, net šlapių plaukų įvaizdį sukuriančių šukuosenų. Na, o nuotakų džiaugsmui galiu pasakyti, kad vis dar populiarios kasomis ir pynėmis dekoruotos šukuosenos, kurias galite puošti gyvomis gėlėmis. Semkitės įkvėpimo iš Dolce & Gabbana, kurie išpuošė savo modelius gėlių karūnomis.  Jei manote, kad toks įvaizdis Jums per daug ryškus, tuomet patarčiau surišti plaukus į tvarkingą uodegėlę. Daugelis dizainerių teigia, kad pony tale šukuosena yra šio sezono numeris vienas.

Vestuvinis makiažas

Vestuvinė šukuosena

Na ir pabaigai noriu dar kartą priminti, kad sveika ir švytinti oda – kiekvienos nuotakos puošmena. Geriausiai ir gražiausiai jaučiamės tuomet, kai esame tinkamai išsimiegoję ir organizmas yra pailsėjęs. Patikėkite visus vestuvių planavimo rūpesčius mums ir galėsite skirti pakankamai laiko poilsiui, kad vestuvių dieną sužibėtumėte savo natūraliu grožiu.

Beje, kviečiame panaršyti ir po 2016 metų naujienas ir tendencijas!

Monika

 

Nuotraukos iš www.style.com