Urbanistinės vestuvės

Kai dienos susilieja su naktimi, o paroje pasidaro per mažai valandų – tada supranti, kad vestuvių sezonas įgauna pagreitį. Nors planuoji metus laiko ir viską skaičiuoji minučių tikslumu, paskutinė naktis prieš vestuves dažniausiai būna pati sudėtingiausia. Ir kai prabėga šventė, mes sėdime su ištinusiomis kojomis, bet laimingi iki dangaus. O kaip kitaip, juk galime džiaugtis… Skaityti toliau »

Švėkšnos dvaras

Vestuvių planavimas dažniausiai prasideda nuo vietos paieškos. Mūsų regionas gali pasigirti daugeliu nuostabių vietų, bet vienas iš mūsų mylimiausių objektų yra Švėkšnos dvaras, kurio istorija mena net XV amžių. Išpuoselėtame parke stovinti vila traukia ne vieną jaunavedžių porą. Tai itin dėkinga vieta vestuvių šventei, nes visai netoli stovi ir didinga Švėkšnos bažnyčia, kurioje galima vienas… Skaityti toliau »

Vestuvinės puokštės

Rudenį ir žiemą mus pasiekia vasaros darbų aidai. Gauname nuotraukas ir vėl sugrįžtame mintimis į tas saulėtas dienas, kai nuotakos glaudė prie savęs gėles ir atrodė it deivės. Vestuvinės puokštės ir nuotakos derinys atrodo toks trapus ir moteriškai paslaptingas. Norime ir su Jumis pasidalinti šiomis gražiomis vestuvių akimirkomis akimirkomis. Visas nuotraukose matomas puokštes sukūrė ir… Skaityti toliau »

Vestuvių spalvos artėjančiam vasaros sezonui

Spalvos vestuvėse gali diktuoti pagrindinę temą arba gali būti tiesiog dailaus dekoro išpildymo įrankis. Abejingų spalvų pasirinkimui neturėtų būti, nes jos vienaip ar kitaip įsipina į vestuvių planavimo procesą. Štai vestuvių spalvos, kurios, mano galva, bus didžiausios šio sezono favoritės. Pantone spalvų institutas 2015 metų spalva paskelbė Marsala (raudonai – rudą). Pasak šio instituto vykdančiosios… Skaityti toliau »

Jaukios vestuvės

Kokia pirma mintis ateina pagalvojus apie jaukias vestuves? Taip, taip… daug žvakių ir žvakelių. Visa jūra šviesos! Na, bet tai ne vienintelis būdas, norint sukurti jaukią atmosferą. Šiandien pasidalinsiu mintimis apie tai, kaip paversti savo vestuves jaukiomis ir mielomis. 1. Pirmoje sąrašo vietoje leidžiu karaliauti žvakėms. Niekas negali nuginčyti, kad žvakės pirmiausia asocijuojasi su meile… Skaityti toliau »

Vestuvinio stalo dekoravimas

Šiuo metu gaunu tiek daug užklausimų apie vestuvių dekoravimą, kad suprantu, jog reikia ir vėl rašyti apie tai. Šį kartą noriu išplėtoti vestuvinio stalo dekoravimo temą. Kaip jį serviruoti ir puošti, kad sukurti nepamirštamą įspūdį? Pirmas žingsnis, tai stalo formos pasirinkimas. Dabar itin populiaru rinktis apvalius stalus, prie kurių telpa iki 12 svečių. Prisipažinsiu, mane… Skaityti toliau »

Vestuvių dekoravimas

Šiandien noriu pakalbėti apie vestuvių dekoravimą ir tinkamų vestuvių dekoracijų pasirinkimą savo šventei. Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tai, kokioje vietoje bus švenčiamos vestuvės, kokią suknelę dėvėsite ir kokia bus vestuvių tema. Labai daug kas priklauso ir nuo Jūsų pomėgių, kurie gali padiktuoti šventės dekoracijų kryptį. Gal Jūs laisvalaikiu statote laivų modeliukus arba šokate salsą? Įtraukite… Skaityti toliau »

Vestuvinės puokštės: nuotakos puokštės ir gėlių reikšmės

Nuotaka neįsivaizduojama be vestuvinės puokštės. Ši tradicija atsirado dar antikos laikais. Graikų nuotakos vestuvių dieną puošdavosi mėtų ir medetkų vainikėliais, nes buvo manoma, kad tai – afrodiziakai. Taip pat, rankose nešdavosi prieskonių arba kviečių ryšulėlius. Buvo tikima, kad prieskoniai apsaugo nuotakas nuo blogio jėgų, o kviečiai lemia vaisingumą naujai susikūrusiai šeimai. Viduramžiais damos išbarstydavo kvepiančius… Skaityti toliau »