Vestuvių metinės: sidabrinės vestuvės

Skambinam sidabriniu šaukšteliu į šampano taurę ir sveikinam sveikinam sveikinam! Drauge praleidote jau ketvirtį amžiaus. Tai nuostabu ir Jūs tikrai nusipelnėte didelės ir gražios šventės. Tad ką gi daryti? Pradėkite planuoti savo sidabrines vestuves taip, kaip tai darėte prieš 25 metus ir pirmiausia rinkitės suknelę 🙂 Sidabriniais atspindžiais puošta suknelė, stilingi bateliai ir Jūsų vyriškis pamils Jus iš naujo.

Sidabrinės vestuvės

Išsirinkite jaukią vietą šventei. Pasirūpinkite profesionaliu aptarnaujančiu personalu ir nusisamdykite šefą, kuris sukurs Jums specialų meniu. Nepamirškite ir fotografo, kuris įamžins šias įpūdingas metines. Tai ne šiaip sau šventė, todėl Jūs nusipelnėte aukščiausio lygio aptarnavimo. Papuoškite stalus gausiomis gėlių puokštėmis ir žvakėmis. Sidabrinės vestuvės lai nustebina visus savo prabanga.

Sidabrinės vestuvės

Išspausdinkite pakvietimus su sidabrinėmis detalėmis ir išsiųskite savo artimiesiems. Tikiu, kad į šią gražią meilės šventę norės atvykti daug Jūsų draugų ir giminaičių. Juk nuostabu išvysti seniai matytus veidus, mėgautis prabangiu šampanu ir išgirsti gausybę sveikinimų. Pasidovanokite sau šventę ir prisiminimai apie ją džiugins ateinančius 25 metus.

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia.