Vestuvių metinės ir jų reikšmės

Vestuvių metinės Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse švenčiamos jau nuo neatmenamų laikų. Įprasta manyti, kad vestuvių metinės pirmuosius 15 metų švenčiamos kasmet, o vėliau šis laikotarpis ilgėja ir sukaktys švenčiamos tik kas 5 metai. Šiandien norime Jus nustebinti ir pateikiame mažai kam žinomą, daug retesnį ir išsamesnį vestuvių metinių sąrašą: Vestuvių diena – žaliosios vestuvės 1… Skaityti toliau »

Vestuvių metinės: sidabrinės vestuvės

Skambinam sidabriniu šaukšteliu į šampano taurę ir sveikinam sveikinam sveikinam! Drauge praleidote jau ketvirtį amžiaus. Tai nuostabu ir Jūs tikrai nusipelnėte didelės ir gražios šventės. Tad ką gi daryti? Pradėkite planuoti savo sidabrines vestuves taip, kaip tai darėte prieš 25 metus ir pirmiausia rinkitės suknelę 🙂 Sidabriniais atspindžiais puošta suknelė, stilingi bateliai ir Jūsų vyriškis… Skaityti toliau »

Vestuvių metinės: popierinės vestuvės

Šį įrašą apie popierines vestuves noriu skirti amžiniems įsimylėjėliams 🙂 Sakysite tokių šiais laikais mažai? Aš drįsčiau nesutikti, mat dar šį rudenį, stovėdama šalia Kretingos Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios, pamačiau nuostabų vaizdą. Du, labai mieli seneliukai, laukė kol bus sutuoktos visos jaunųjų poros, o tada žengė į bažnyčią ir atnaujino savo įžadus. Pamačius… Skaityti toliau »