Jaunikio įvaizdis: atlapo gėlytė

Kiekvieną pavasarį pasitikdavau rašydama straipsnius apie naujas tendencijas vestuvinėje industrijoje arba nuotakų grožio srityje. Na, o šiemet nusprendžiau skirti dėmesio jaunikiams. Artėjant naujam vestuvių sezonui noriu šiek tiek plačiau papasakoti apie atlapo gėlytes. Kam jos reikalingos? Kokia jų kilmės istorija ir kaip jas tinkamai segėti? Nuo neatmenamų laikų gėlės lydėjo ne tik moteris, bet ir… Skaityti toliau »

Nuotakos įvaizdis: 2016 metų grožio tendencijos

Kiekvienų metų pradžioje stengiuosi aptarti grožio naujienas, kurios bus aktualios ateinantį vestuvių sezoną. Ir šiais metais nepamirštu savo aistros domėtis Ready – to – Wear ir Houte Couture mados savaitėmis, dizainerių diktuojamomis naujovėmis, kurias visuomet stengiuosi pritaikyti, kuriant savo nuotakų įvaizdžius. Juk vestuvinė suknelė, tai dar ne viskas! Norint būti tobula nuotaka, reikia turėti ne… Skaityti toliau »

Nuotakos įvaizdis: 2015 metų vestuvinis makiažas

Vestuvinis sezonas prasidės jau visai netrukus, tad skubu apžvelgti grožio tendencijas, vyraujančias mados pasaulyje. Vestuvinis makiažas – itin svarbus nuotakos įvaizdžio elementas. Skirkite šiek tiek laiko ir susipažinkite su šių metų naujovėmis. Mados sostinių podiumais pražingsniavo tūkstančiai modelių ir išryškėjo viena ryškiausių pavasario – vasaros tendencijų, tai no make-up makiažas. Ką tai reiškia? Jokiu būdu… Skaityti toliau »

Vestuvių tendencijos 2015 metams

Atkeliavo atliūliavo ožkos metai. Nors ir nelabai domiuosi rytų kultūros gyviais, ženklinančiais kiekvienus metus, bet šiemet pastebėjau, kad jaunieji itin trokšta natūralumo ir gamtos sintezės. Ar nebus tik ta medinė, žalia ožkelė čia savo kerus paskleidusi? Taigi, apžvelkime kokios vestuvių tendencijos ir kryptys laukia vedybų industrijoje 2015 metais. Netradicinės vietos Jei būsite drąsūs ir kūrybingi,… Skaityti toliau »

Sužadėtuvių žiedai. Kaip teisingai išsirinkti?

Radote savo svajonių moterį ir nusprendėte, kad būtent ji turi tapti Jūsų žmona? Sveikinu! Liko tik išrinkti sužadėtuvių žiedą ir paprašyti jos rankos. Pasidalinsime patarimais, kaip išvengti papildomo streso šiuo atsakingu vyrui momentu. Pirmiausia noriu pastebėti, kad daugelis merginų visai neprieštaraus, jei leisite joms žiedą išsirinkti pačioms. Galite tai daryti kartu ir patirti dar vieną… Skaityti toliau »

Vestuvių tema ir stilius: Bohemiška nuotaka!

Ši savaitė prasidėjo labai kūrybingai ir paskendo naujuose atradimuose bei nuo seno gyvenančių, bet dar neįgyvendintų svajų mišinyje. Intensyvus pasiruošimas vėlyvo rudens ir 2015 metų sezonui atgaivino sielą. Atrodo viskas aplinkui įkvepia, o mintys laksto tokiu greičiu, kad net reikėtų joms išrašyti baudos kvitą 🙂 Taigi, šiandien pristatau Jums rubriką „Vestuvių tema ir stilius“. Šioje… Skaityti toliau »

Vestuvės žiemą!

Lietuvą alinant afrikinio karščio bangai, visi ieškome skirtingų atgaivos receptų. Štai ir aš sėdėdama terasoje, kur pučia gaivus vasaros vėjas, o ant stalo stovi sklidina taurė vandens su ledukais, galvoju kokios turėtų būti vestuvės žiemą. Mintyse iškyla vaizdinys: Rytas. Už lango krinta snaigės ir iš lėto bunda būsima nuotaka. Namuose pasklinda šviežiai sumaltos kavos aromatas… Skaityti toliau »

Šunys vestuvėse

Jau seniai kirbėjo mintis parašyti apie šunų dalyvavimą vestuvėse. Šiandien išaušo ta diena, kai pasidalinsiu su Jumis savo mintimis ir patarimais. Dar neatmenamais laikais, žmogus pasirinko šunį sau į draugiją ne tik todėl, kad jį buvo lengva prisijaukinti ar su juo buvo linksma ir įdomu leisti laiką. Šuo – tai ištikimybės ir atsidavimo simbolis! Jis… Skaityti toliau »