Vestuvių spalvos artėjančiam vasaros sezonui

Spalvos vestuvėse gali diktuoti pagrindinę temą arba gali būti tiesiog dailaus dekoro išpildymo įrankis. Abejingų spalvų pasirinkimui neturėtų būti, nes jos vienaip ar kitaip įsipina į vestuvių planavimo procesą. Štai vestuvių spalvos, kurios, mano galva, bus didžiausios šio sezono favoritės.

Pantone spalvų institutas 2015 metų spalva paskelbė Marsala (raudonai – rudą). Pasak šio instituto vykdančiosios direktorės, Marsala praturtina mūsų mintis, kūną ir sielą. Tai spalva, kurioje žaidžia šilti ir gundantys atspalviai. Ji gali karaliauti daugelyje derinių su kitomis spalvomis, todėl skatinu visus prisijaukinti šią ypatingai skanią naujieną.

Spalvų paletės vestuvėms - Marsala

Vestuvių spalvos - Marsala

Po tokios, gan ryškios, įžangos į spalvų pasaulio naujienas, siūlau atsigręžti į baltos ir pilkos spalvų derinį. Įveskite šiek tiek dramos į šių spalvų sąjungą ir pamatysite, kad balta spalva suskamba visiškai naujai. Tokią paletę siūlyčiau rinktis tiems jaunavedžiams, kurių pobūvio vieta yra labiau industrinė ir joje jau vyrauja pilki tonai. Priderinus baltų gėlių, metalo, tekstilės ir šviesos elementus, turėsite nuostabiai gražią ir stilingą vestuvių šventę.

Spalvos vestuvėse

Mėlyna spalva gan dažnai sutinkama vestuvėse, bet šiais metais bus galima rinktis iš itin plataus šios spalvos spektro, o derinys su žalia bus neapsakomai madingas. Gal Jums patiks jau klasikiniu tapęs tamsiai mėlynos ir baltos spalvos derinys? O jei prie pastarųjų prijungsite šviesiai rožinę spalvą, tuomet turėsite romantiškai šiltą spalvų paletę savo vedyboms. Nemėgstantiems rožinės spalvos, siūlyčiau apsižvalgyti aplink. Gamta geriausiai moka žaisti spalvomis. Kartais net švelniai melsvais žiedais žydintis krūmas gali tapti įkvėpimo šaltiniu.

Vestuvių spalvos

Vestuvių atspalviai

Smaragdo žalumas man visada atrodė užburiantis. Džiaugiuosi matydama, kad šiemet vestuvių tendencijose karaliauja ir žalia spalva. Tai gili ir sodri spalva, kuri atrodo itin prabangiai derinama su auksu. Ji taip pat puikiai draugauja su visais žemės tonais. Nepamirškite, kad galite tarpusavyje derinti net kelis žalios spalvos tonus. Taip vestuvių puošyba atrodys daug turtingiau nei pasirinkus tik baltos ir žalios spalvos vestuvių gamą.

Spalvos vestuvėse

Pastaruosius keletą metų spalvų topuose karaliavo pasteliniai tonai. Šiais metais jie niekur nedingo ir jei norite ne tokių ryškių vestuvių puikiausiai galite rinktis pastelines spalvas. Tik šiemet pastelę keičia akvareliniai tonai. Pabandykite ant lapo išlieti jums gražiausias spalvas ir ant jo užrašyti kvietimo tekstą. Pamatysite kokie jaukūs ir mieli taps stalo numeriai nuspalvinti akvarele. Nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkite tokias vestuvių spalvas, kurios labiausiai derės prie Jūsų šventės vietos.

Taip pat, kviečiame pasižvalgyti po 2016 metų vestuvių naujienas.

Monika

 

Nuotraukos iš: The Perfect Palette, Belle The Magazine, Southern weddings, Bride and Breakfast, Elizabeth Anne Designs, Nordstrom, 100 Layer Cake, Bridal Musings, Ruffled, Style Me Pretty, Tumbrl, Etsy, Love and Lavender, Woman Getting Married, David Yurman, Indulgy, fashgraphy.com, Wedding Inspirasi, Colin Cowie Weddings.