Vestuvių tendencijos 2015 metams

Atkeliavo atliūliavo ožkos metai. Nors ir nelabai domiuosi rytų kultūros gyviais, ženklinančiais kiekvienus metus, bet šiemet pastebėjau, kad jaunieji itin trokšta natūralumo ir gamtos sintezės. Ar nebus tik ta medinė, žalia ožkelė čia savo kerus paskleidusi? Taigi, apžvelkime kokios vestuvių tendencijos ir kryptys laukia vedybų industrijoje 2015 metais.

Netradicinės vietos vestuvėms

Netradicinės vietos

Jei būsite drąsūs ir kūrybingi, tuomet galite susikurti nepakartojamą šventę sau ir savo svečiams. Pasvajokite apie vestuves prieplaukoje, apleistame fabrike, ant stogo ar net močiutės šiltnamyje. O dabar imkitės veiksmų ir paverskite savo svajones realybe. Norėdami švęsti vestuves tokiose vietose, privalėsite pasirūpinti leidimais ar net paisyti nustatytų taisyklių, bet vardan nepamirštamos šventės tikrai verta pasistengti.

Maistas vestuvėse

Kalbant šia tema, pirmiausia reikėtų pastebėti, kad maistas vestuvėse atlieka ne tik savo pirmapradį vaidmenį – užpildyti pilvus. Maistas tapo neatsiejama dekoro dalimi, todėl reikia pasirūpinti gražiu ir išraiškingu jo pateikimu. Be abejonės, maistas turi džiuginti ne tik akis, bet ir pamaloninti gomurį. Prisiminkite, kad 2015 metai skirti skanioms maisto instaliacijoms kurti.

Nuotakų apranga

Šie metai dėkingi nuotakoms, trokštančioms atrodyti išskirtinai savo vestuvių dieną. Kelnių kostiumas, ryški ir didelė suknelė, gal net kombinezonas ar plačiabrylė skrybėlė gali tapti kertiniu Jūsų vestuvių stiliaus akcentu. Tik reikėtų nepamiršti saiko ir profesionalių stilisto konsultacijų. Juk bandydamos būti stilingos, nenorite tapti juokingos. Na, o nuotakos, dievinančios eleganciją, irgi gali sau leisti paišdykauti. Pasirūpinkite ne viena, o keliomis skirtingo stiliaus suknelėmis. Tuomet ceremonijoje galėsite jaustis elegantiškai, vakarienės metu rafinuotai, o vakarėlio metu pašėlusiai seksualiai.

Vestuvių tendencijos

Vestuvių temos

Šiemet, kaip ir pernai, tikrai patraukliai atrodys vestuvės, surengtos gamtos apsuptyje. Tokiai temai galime lengvai užklijuoti etiketę su pavadinimu „Gamtos vaikai”. Natūralumas, persipynęs su elegancija, atrodys jaukiai ir gražiai. Tiems, kam norisi įvairių spalvų, galite rinktis bohemiškas, ar net Etno vestuvių temas. Taip pat, populiarėja miesto vestuvės. Svečius siūloma kviesti ne į užmiesčio sodybas, o į mėgstamą kokteilių barą ir ten surengti ne dviejų dienų vedybų šventę, o audringą vakarėlį iki paryčių.

Taip pat, kviečiu susipažinti ir su vestuvių spalvomis 2015 metams.

O 2016 metų vestuvių tendencijas rasite ČIA!

Monika

 

Nuotraukos iš čia ir čia!