Idėjos romantiškam Valentino dienos vakarui

Vakar sulaukiau skambučio iš radijo stoties Laluna. Jie norėjo, jog  pasidalinčiau savo mintimis apie tai, kaip reikia susikurti romantišką Valentino dienos vakarą. Štai apie ką buvo mūsų pašnekesiai radijo eteryje.

Kaip susikurti romantišką vakarą?

Mano manymu, kiekviena pora romantiką supranta savaip. Todėl pirmiausiai siūlyčiau įsiklausyti į save. Pagalvokite kas labiausiai pradžiugintų Jus ir Jūsų antrąją pusę, o tada jau imkitės dėlioti romantiško vakaro planus.

Geriausia tokį vakarą planuoti namuose ar kur nors išsivežti antrąją pusę?

Jei Jūsų darbas ir dienotvarkė lemia, kad dažniausiai tenka valgyti mieste, tokiu atveju, manau, vakarieniauti namuose būtų labai tinkamas sprendimas. Ramus vakaras namie, su artimu žmogumi ir skaniai pagamintu maistu, gali ne tik nuteikti romantiškai, bet ir įkvėpti energijos tolimesniems metų darbams. Na, o jei Jūs esate šeima, kuri augina atžalas ir dažniausiai Jums tenka valgyti namuose, tuomet siūlau pakeisti aplinką bent vienam vakarui  ir pasilepinti vakariene restorane.

valentino dienos idėjos

Kaip nustebinti mylimąjį/mylimąją?

Niekas geriau už Jus nepažįsta Jūsų antrosios pusės, tad siūlyti idėjas staigmenoms tikrai nėra lengva. Ieškantys idėjų gali rinktis: spa programas dviems, šokolado fondiu, šokių pamokas, prabangių gėrimų degustaciją, romantišką fotosesiją, pasivažinėjimą karieta ar net savaitgalio kelionę į dar neaplankytą šalį.

Jūsų pastebėjimai ir pasiūlymai, bei kitos Valentino dienos idėjos

Romantiškas vakaras – tai laikas, kai galite mėgautis mėgstama veikla su savo mylimu žmogumi. Eikite į spektaklio premjerą arba užsisakykite vietą restorane, kuriame vyksta gyvo garso koncertai. Jei Jums geriausias laikas drauge yra mėgautis ekstremaliu sportu, tai nedvejodami rinkitės atitinkamas pramogas… o gal Jūs nepasotinami kinomanai? Tuomet kas gali būti romantiškiau nei skirti visą vakarą savo mėgstamų filmų peržiūrai?  Būkite savimi ir susikurkite savo romantiško vakaro scenarijų Valentino dienai.

Monika

Nuotrauka iš čia.