Vestuvių rytas jai ir jam

Beveik tampa tradicija, sėsti ir sausio pirmąją klaviatūroje surinkti mintis, žodžius, jausmus ir atsiminimus iš praėjusių metų vestuvinių dienų labirinto. Pradėti naujus metus, semiantis įkvėpimo iš jau nuveiktų darbų, sutiktų žmonių ir suverpti viską į inspiruojančią manifestaciją ateities įsimylėjėliams. Ar skaitot? Jei taip, tai štai Jums itin tikra, jauki ir įkvepianti vestuvinio ryto istorija.

Dviguba VV arba kitaip Viktorija ir Vytis, buvo ta jaunavedžių pora, kuri parašė man gražiausią savo meilės pradžios pasakojimą. Jie pravėrė sunkų paslapties šydą, o iš jo pažiro gražiausios ateities svajos, siekiai ir tikslai. Niekaip kitaip, kaip tik atvira savo širdimi, leidausi į jų vestuvių planavimą drauge.

Aš labai dažnai savo poroms patariu, vestuvių dieną kuo daugiau laiko praleisti kartu. Pusryčiauti kartu, klausytis muzikos kartu, puoštis kartu, nes tuomet vestuvių dienos tėkmė įgauna visai kitokį virpesį. Radvilos leidosi į savo reportažinio vestuvių ryto kelionę su didžiausiu malonumu. Pakvietėme Kemel photography būti tos dienos akimirkų kolekcionieriais ir tik pažiūrėkit. TIKRA MEILĖS DOKUMENTIKA. Kava, bundantis miestas, savaitgalio ritualinis turgaus gyvenimas ir gardūs pusryčiai prieš jausmų uraganui įsisukant.

Kurkite savas taisykles, ieškokite bendraminčių kurie nori kurti kartu ir išgyvenkite savo laimę būdami savimi. Unikalumas visuomet slypi tikruose žmonėse. Sveiki atvykę į 2023 metus. Nekantrauju tapti Jūsų meilės legendų dalimi!

Monika