Profesionalus vestuvių planavimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Vestuvių planavimas nuo A iki Z

Jei Jums reikia daug jaukių pokalbių, išskirtinių idėjų ir draugiškų patarimų – šis vestuvių planavimo paketas skirtas Jums. Būsime šalia pačiomis svarbiausiomis akimirkomis, drauge išrinksime šventės vietą, užsakysime patikimus paslaugų tiekėjus, patarsime renkantis stilingiausius rūbus ir aksesuarus, klijuosime ant vokų pašto ženklus ir siųsime kvietimus svečiams. Drauge nuversime kalnus dėl to, kad Jūsų vestuvės taptų tokios, kurias butų gera prisiminti ir po daugelio metų.

Kiekviename žingsnyje Jus lydės ir vestuvių dieną koordinuos profesionali vedybų planuotoja Monika.

Vestuvių dekoravimas

Jūsų kompiuteris pilnas nuotraukų su gražiausiais vestuvių puošybos elementais, bet jaučiatės pasimetę ir nežinote, kas geriausiai galėtų atspindėti Jus? Tuomet rinkitės vedybų dienos dekoravimo paslaugą. Padėsime išsirinkti bendrą vestuvių dienos temą, pritaikysime spalvas ir sukursime vientisą, gražią šventės puošybą ir stilių.

Vestuvių planavimas ir dekoravimas

Konsultacijos

Kartais taip nutinka, kad pritrūksta vienos idėjos, patarimo arba tiesiog norisi sulaukti patvirtinimo, jog viską patys gerai suplanavote. Tokiu atveju, profesionali vedybų konsultacija skirta būtent Jums.