Pavasario vestuvės dvare

Už lango aklina juoduma įsisupusi į tirštą sodrų rūką ir pasaulis dar miega. Atsibudau pirmąją 2022 metų darbo dieną su vidiniu šauksmu rašyti. Rašyti ir pasakoti Jums apie tai, kokios magiškos gali būti vestuvės ir kaip nėra jokių tabu nei metų laikui, nei orui. Jei tik yra dvi įsimylėjusios širdys ir neapsakomas noras tuoktis, tuomet viskas yra įmanoma.

Vestuvių planavimas pandemijos metu

Šios vestuvės įvyko vos nukritus didžiųjų pandeminių ribojimų šydui. Buvo gegužės pabaiga ir gausesnį svečių būrį galėjome pakviesti švęsti tik lauke. Laikydamiesi visų saugumo reikalavimų taip ir padarėme. Agnė ir Regimantas kantriai klausė mano patarimų, o aš išvien meldžiau dangaus palankaus oro. Prognozės buvo katastrofiškos, mat pranašavo liūtis visoje Lietuvos padangėje. Taip, visą naktį tikrinant prognozes ir sukant galvą dėl vestuvių dienos plano išpildymo, aš sulaukiau ryto. Liko tik raitotis rankoves ir padaryti stebuklą savo porai. Dangus grėsmingai atrodė visą rytą ir dieną, bet jauniesiems tai visai neturėjo didelės reikšmės. Agnės ir Regimanto diena prasidėjo nuo pirmojo susitikimo jų „meilės kavinėje”, ten kur ir užgimė visa graži naujos šeimos istorija. Klaipėdos senamiesčio žavesio apsupti, drauge su profesionalia foto ir video komanda jie kūrė savo vestuvių dienos atsiminimų albumą dar prieš tapdami vyru ir žmona. Įsiamžinę išskubėjo kartotis priesaikos žodžių ir keliauti į savo pasirinktą bažnyčią.

Ceremonija

Na, o tuo tarpu į bažnyčią rinkosi gausus svečių, kolegų ir net bendražygių karininkų būrys. Visi tapo liudininkais, nuostabios naujos šeimos susikūrimo procese ir negailėjo aplodismentų, sveikinimų ir skardaus juoko. Pasibaigus sakraliai santuokos ceremonijai, svečiai buvo pakviesti vykti į Vyšnių dvaro kiemą, kur jų laukė BBQ vestuvių popietė.

Vestuvių popietė

Skambant gyvai akustinei muzikai, dvaras pasitiko atvykstančius jaunuosius ir jų svečius. Nepatikėsite, bet Kartenos slėnius nuspalvino ir pirmieji saulės spinduliai. Kieme įrengėme karališkais baltais žiedais papuoštą sveikinimų bei foto zoną ir pakvietę prie jos savo jaunuosius, pradėjome jų vestuvių popietę. Tikrai nepameluosiu, kad laimė tiesiog sklandė ore. Ir nieko toje šventinėje popietėje netrūko. Čia buvo ir pirmas torto pjūvis ir gardus grill maistas, restoranas po atviru dangumi ir net šokiai. Visi atsipalaidavę ir džiaugsmo kupini mėgavosi laiku, kurį gali leisti drauge švęsdami Agnės ir Regimanto meilę.

Vestuvių popietę baigėme tuomet, kai tamsūs ir grėsmingi lietaus debesys grasino prakiurti tiesiai ant mūsų galvų. Išlydėję svečius, jaunieji ir patys artimiausi jų šeimos nariai persikėlė į baltąją dvaro menę, kur jų laukė ištaiginga baltoji degustacinė vakarienė. Mes uždarėme dvaro duris ir lietaus plaunamais Žemaitijos keliais parvykome namo. Sezono pradžia buvo bemiegė ir kupina kasdienių iššūkių, bet dar viena nuostabi meilės legenda buvo sukurta, o tai juk ir yra svarbiausia.

Pabaigai norėčiau palinkėti nebijoti švęsti savo meilės kitaip. Ne visuomet reikia švęsti ilgai ir trankiai, kad Jūsų diena taptų ypatinga. Agnės ir Regimanto šventė yra gyvas to įrodymas.

Jaunikio kostiumas. Stilingos miesto vestuvės Klaipėdoje.
Vestuvių planavimas nuo ko pradėti
Bažnytinė santuoka reikalingi dokumentai
Vestuvės dvare. Vestuvės dvare kaina.
Vestuvės po atviru dangumi. Vestuvių popietė dvare. Svajonių vestuvės.
Dvaro nuoma vestuvėms. Vestuvės dvare. Vestuvių planavimas nuo a iki z
Vestuvių popietė dvare. Grill maistas vestuvėms.
Vestuvių planavimas nuo a iki z
Vestuvių dekoratoriai. Gėlės vestuvėms. Baltos vestuvių gėlės.
Vestuvių planavimas nuo a iki z. Nuotakos įvaizdis. Vestuvės po atviru dangumi

Už nuotraukas dėkojame Aivaras Šimeliūnas