Mikro vestuvės Nidoje

Lietuvoje, vasaros karščiams kopiant į dar nematytas aukštikalnes, Meilės Legendos negali praleisti progos pasidalinti su Jumis Audronės ir Šarūno meilės istorija. O ši istorija, apie MIKRO vestuves Neringoje – tikrai nuostabi. Audronė ir Šarūnas savo meilę prisiekė vos 9 svečių akivaizdoje, nuostabioje Nidos bažnyčioje. Nors vestuvių dieną oras švelniai sakant buvo pretenzingas (tai švietė saulė, tai pliaupė taip, kad dienos planą teko keisti pagal meteorologines prognozes kas valandą), bet jų meilės ir laimės kupinoms širdims niekas nemaišė. Jie išdrįso surengti mažą, kokybišką ir itin gražią šventę sau ir savo artimiausiems.

Jaunieji svajojo apie savaitgalį Nidoje, su ilgais vestuviniais pokalbiais kokios nors vilos terasoje, tad ir įkūrėme juos Preiloje, ant pačio marių kranto. Šventinė vakarienė buvo patikėta unikalaus BO House restoranas kolektyvui, o kokteilių vakarėlis ir jaunųjų rankomis darytas vestuvinis tortas buvo skanaujami jau viloje.

Po vestuvių nuotaka mums rašė: Esame laimingi, kad turėjome tokią nuostabią šventę, kurios nereikėjo bijoti. Tiesiog tą dieną jautėsi, kad važiuojam lyg ne į savo šventę. Nuo dainavimo mašinoje pakeliui į Nidą net užkimo balsai. Jaudulys suėmė tik prie bažnyčios, o po jos vėl tas pats neapsakomai lengvas jausmas. To norėjom, tą ir gavom!

Vestuvių nuotaka

Jaunieji vestuvėse
Jaunikio įvaizdis
Jaunųjų fotosesija
Vestuvinė puokštė
Vestuvinė fotosesija
Jaunikio įvaizdis
Jaunoji vestuvėse
Vestuvių dekoras
vestuvių planavimas
vestuvių dekoravimas
gražios vestuvės
Vestuvės Nidoje
Vestuvės Preiloje

Šiuo karštu ir nenuspėjamu metu, aš linkiu Jums įsiklausyti į save, kurti savas meilės tradicijas ir drąsiai jomis vadovautis.

Vaiskių fotografijų meistrė: Gabrielė Švirinė Photography