Kaip pakuoti Kalėdines dovanas?

Xo-xo-xo jau kvepia Kalėdomis! Prisipažinsiu, jog man tai laukiamiausia metų šventė, kuriai dažniausiai ruošiamės iš anksto. Štai ir dabar aplink žybsi žvakės, namai kvepia gyva eglute, bei mandarinais 🙂 Tai metas, kai itin norisi glėbesčiuotis, daug daug šypsotis ir tiesiog skleisti gėrį.

Tikiu, jog daugelis jau esate susipirkę Kalėdines dovanas, bet jos dar stovi paslėptos ir laukia tos akimirkos, kol bus supakuotos. Šiandien ir mano įrašas bus apie tai, kaip stilingai ir gražiai supakuoti dovanas savo artimiesiems. Taigi pradedam!

Nežinau kokios pas Jus tradicijos, bet pas mus namie kiekvienais metais vyrauja tam tikra tema. Šiemet mūsų Kalėdinių spalvų sintezė susideda iš: baltos, juodos, žalios, auksinės ir sidabrinės. Be abejonės, dovanos bus pakuojamos į juodą popierių ir puošiamos įvairiomis kortelėmis. Atrinkau ir Jums kelias, mano nuomone populiariausias tendencijas vyraujančias dovanų pakavime.

Netradicinė, bet puiki JUODA spalva Kalėdoms. Tik nereikia bijoti to juodumo! Išdrįskite būti inovatoriški ir pieškite ant juodo popieriaus baltais ar auksiniais dažais, riškite ryškius kaspinus, kad Jūsų šventė įgautų savitumo.Kaip pakuoti Kalėdines dovanas?Kalėdinės dovanosJei manote, kad juoda spalva netinka Kalėdoms, tuomet galite rinktis vis dar madingą kraftinį popierių ir pagyvinti vaizdą įdomia vardo kortele, ar žalia šakele. Tai atrodo itin mielai ir organiškai. Kalėdoms juk taip norisi jaukumo, artumo ir sąlyčio su gamta.

Kalėdinių dovanų pakavimas

Na ir aišku, kaip gi Kalėdos be raudonos spalvos. Tai amžina klasika ir pasirinkę šią spalvą niekuomet neapsiriksite. Šiais metais siūlyčiau raudoną derinti su balta ir rusva. Galite lengvai internete susirasti nemokamų kortelių šablonų su Kalėdiniais simboliais, žvėreliais ar net palinkėjimais. Atsispausdinkite korteles ir pririškite su juostele prie kiekvienos dovanos. Net visiškai paprastame popieriuje supakuotos dovanos tokiu atveju atrodys puikiai.

Kalėdinės dovanosKalėdinės dovanos

Pabaigai norėčiau pasidalinti savo dovanų pakavimo taisyklėmis:

  • kasmet išsirinkti vis naują Kalėdų temą;
  • nusipirkti įdomaus popieriaus arba kokybiškų kaspinų;
  • turėti ne tik popieriaus, bet ir įvairaus dydžio dėžučių patogiam dovanų supakavimui;
  • pagaminti individualias ir išskirtines vardų korteles dovanoms;
  • pakuoti pasitelkiant klijus, o ne lipniąją juostą;
  • skirti pakankamai laiko, kad pakavimo procesas netaptų našta;
  • žiūrėti filmą „Vienas namuose” 🙂

Man visuomet patinka, kad mano artimieji džiaugiasi ne tik dovanos turiniu, bet ir pačia pakuote. Sukdama dovanas į popierių, visuomet galvoju apie tą žmogų ir stengiuosi sudėti visą meilę, bei teigiamą energiją. Tikiuosi man pavyks ir Jus užkrėsti tuo smagiu dovanų pakavimo virusu, kuriuo aš pati sergu jau ne vienerius metus. Smagaus Kalėdų laukimo ir kūrybingo dovanų pakavimo!

Monika

Foto iš čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia ir čia!