Labdaringa kalėdinė fotosesija „Šiandien ir rytoj”

Kalėdos – tai metas, kai visi norime dalintis gerumu. Klaipėdoje jau trečius metus iš eilės vyko graži ir kilni „Kemel photography” sugalvota paramos akcija, prie kurios šiemet prisijungė ir „Meilės Legendos” bei „Mamų unija”. Visi susibūrėme dėl onkologine liga sergančios mergaitės Milenos (5 m.) ir noro jos šeimai sukurti kalėdinį stebuklą.

Mažoji Milena jau pirmaisiais savo gyvenimo metais susigrūmė su 4-os stadijos neuroblastoma. Iškentus kaulų čiulpų transplantaciją ir varginantį 10 seansų radiologinį gydymą, kelionės į ligoninę pradėjo retėti ir šeima pamažu džiaugėsi pagerėjimu, lyg ir įveikta liga. Tačiau ramybė tęsėsi vos du metus ir klastinga liga smogė antrą kartą. Nuo šių metų spalio mėnesio Milena vėl gydoma Santariškių klinikose vaikų ligoninės onkohematologiniame skyriuje. Skausmas priverčia užmiršti žaislus, tačiau, bent kiek pagerėjus savijautai, mažoji svajoja, ilgisi šeimos bei namų jaukumo. Šiuo metu tėvelis vienas išlaiko šeimą, todėl visų mūsų parama buvo išties reikalinga. 

Dosnių ir atjaučiančių žmonių dėka, šiais metais mums pavyko surinkti 1566,92 eurus, kuriuos netrukus po vykusio paramos projekto, Agnė ir Kęstutis – „Kemel photography” įkūrėjai, perdavė Milenos tėčiui. „Didelis ačiū nuo mūsų šeimos, žinoma Milenos, Jums ir visiems kurie prisidėjo!!! – rašė Milenos mama.

Tikimės, kad ne tik pinigėliai, bet ir visos teigiamos susirinkusių žmonių mintys padės mergaitei kuo greičiau atgauti jėgas ir įveikti ligą. Renginio akimirkomis dalinamės ir su Jumis.

Kalėdinė paramos fotosesija

"Šiandien ir rytoj 2016"

Kalėdinė paramos fotosesija

Labdaringa Kalėdinė paramos fotosesija

Kalėdinė paramos fotosesija Klaipėdoje

Atskira padėka:

Ade.production – už nuostabų video!

Taip pat dėkojame:

Simas Buziliauskas, Ingaja, Karolis Rupkus – už muziką sušildžiusią širdis.
UAB „Romdera” – už kavą, kuria galėjome vaišinti visus susirinkusius.
Nuotraukos – Kemel photography