Šunys vestuvėse

Jau seniai kirbėjo mintis parašyti apie šunų dalyvavimą vestuvėse. Šiandien išaušo ta diena, kai pasidalinsiu su Jumis savo mintimis ir patarimais.

Dar neatmenamais laikais, žmogus pasirinko šunį sau į draugiją ne tik todėl, kad jį buvo lengva prisijaukinti ar su juo buvo linksma ir įdomu leisti laiką. Šuo – tai ištikimybės ir atsidavimo simbolis! Jis seka greta žmogaus jau tūkstančius metų. Džiaugiasi kartu ir nepalieka ištikus nelaimei. Dažniau žmogus nuvilia šunį, nei šuo žmogų, bet šiandien aš ne apie tai.

Šunys ir vestuvės

Šunys ir vestuvės

Šiandien aš noriu paskatinti visus būsimus jaunavedžius nepamiršti savo augintinių ir įtraukti juos į dalyvavimą vestuvių šventėje. Juk šiais laikais šuo – labiau šeimos narys, nei tik gyvūnas. O šeimos narius į vestuves kviesti tiesiog būtina! Beje, šuns vaidmuo vestuvinėje fotosesijoje yra itin svarbus. Daug smagiau pozuoti su savo mylimu augintiniu, nei su egzotiškais, bet Jums nepažįstamais gyvūnais. Kai šuo Jums lyžtels nosį, kvatosite ir jausitės atsipalaidavę, o tokia nuotrauka bus verta vietos rėmeliuose. Vestuviniame albume gražiausiai atrodys nuotraukos, kuriose atsispindi natūralios ir nesuvaidintos emocijos. Tad gerai pagalvokite, ar norite fotografuotis tarp kabančių narvelių su baltais balandžiais, ar geriau surengti fotosesiją su papuoštu geriausiu šeimos draugu.

Šunys vestuvėse

Ką reikėtų žinoti tiems, kurie svarsto apie savo šuns garbingą vietą vestuvių šventėje? Pagrindiniai patarimai, kurie padės išvengti nesusipratimų:

  1. Dresavimas – šuo, kuris dalyvaus vestuvėse, turi būti specialiai tam paruoštas. Įsitikinkite, kad Jūsų augintinis nebijos sukiotis gausiame svečių būryje. Iš lėto pratinkite jį prie komandų, kurios padės suvaldyti jį minioje.
  2. Svečių reakcijos – įsitikinkite, kad Jūsų svečių tarpe nėra žmonių, kurie paniškai bijo šunų. Jei šventė vyksta uždaroje aplinkoje ir Jūsų svečių tarpe yra alergiškų šunims svečių, tuomet priimkite papildomus sprendimus arba atsisakykite minties vestis gyvūną į šventės vietą.
  3. Leidimai – į daugelį šventės vietų Lietuvoje vis dar negalima vestis augintinių. Jei niekaip nepavyksta išspręsti šio klausimo, tuomet gal vertėtų pagalvoti apie ceremoniją lauke?
  4. Atsakingas asmuo – išsirinkite patikimą žmogų, kuris prižiūrės Jūsų numylėtinį šventės metu. Šuo turi žinoti jį prižiūrintį žmogų, tik tuomet galėsite jaustis ramūs ir nesukelsite papildomo streso savo augintiniui.
  5. Papuošimai – vienas svarbiausių dalykų, tai šuns išvaizda vestuvėse. Gal Jūsų šunytis turi apsilankyti kirpykloje? O gal jis vertas ne tik varlytės, bet ir smokingo? Būkite kūrybingi, bet neperženkite ribos. Šunys vestuvėse turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir jaustis patogiai.

Vestuvės – svarbi šventė, todėl linkiu turėti geriausią palaikymo komandą. O Jūsų šuo vestuvėse gali pasirūpinti, kad šventė taptų mielesnė, nei planavote. Smagus laikas ir nepamirštamos emocijos bus garantuotos.

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia ir jordanmcbride.com