Sužadėtuvių žiedai. Kaip teisingai išsirinkti?

Radote savo svajonių moterį ir nusprendėte, kad būtent ji turi tapti Jūsų žmona? Sveikinu! Liko tik išrinkti sužadėtuvių žiedą ir paprašyti jos rankos. Pasidalinsime patarimais, kaip išvengti papildomo streso šiuo atsakingu vyrui momentu.

Pirmiausia noriu pastebėti, kad daugelis merginų visai neprieštaraus, jei leisite joms žiedą išsirinkti pačioms. Galite tai daryti kartu ir patirti dar vieną malonią akimirką drauge. Na, o jei nusprendėte, jog norite padaryti staigmeną, štai ką Jums reikėtų daryti.

Sužadėtuvių žiedai

1. Išsiaiškinkite jos skonį. Slapčia įlįskite į jos papuošalų dėžutę ir nufotografuokite ten esančius žiedus. Gal ji mėgsta sidabrą, o gal nešioja vien rausvąjį auksą. Atsižvelkite ir į tai ar papuošalai turi daug puošybos elementų. Gal Jūsų mylimoji yra stilinga moteris, kuri itin domisi mada ir jai patiktų įdomaus dizaino žiedas? Tikiu, kad jau pakankamai gerai pažįstate savo išrinktąją ir Jums nekils bėdų renkant jai skirtą sužadėtuvių žiedą. Pasitikėkite savo nuojauta ir jos papuošalų dėžutės „gido” paslaugomis.

2. Jei kartais taip nutiktų, kad po pirmo etapo supratote, kad vienas šios užduoties neįveiksite, tuomet nebijokite prašyti pagalbos. Jums tikrai padės draugai, šeimos nariai ar net jos draugės. Tik pasirinkite patikimus ir paslaptis saugoti sugebančius patarėjus. Pabendravę su mylimosios artimaisiais galėsite susidaryti nuomonę kuria linkme judėti.

3. Kai jau maždaug susidarėte nuomonę apie jos svajonių žiedą, tuomet atėjo laikas pagalvoti apie finansus. Kokį biudžetą galite skirti? Pasaulyje priimta, kad sužadėtuvių žiedui reikėtų skirti sumą, lygią Jūsų dviejų mėnesių atlyginimui. Kiek nuspręsite skirti Jūs, priklauso tik nuo Jūsų. Aišku, reikėtų nepamiršti, kad Jūsų mylimoji šį žiedą nešios visą likusį gyvenimą ir, kad jis nėra tiesiog paprastas blizgutis ant gražaus jos piršto. Jokiu būdu nesiūlome Jums imti paskolos ir pirkti didžiausio deimanto. Įvertinkite savo galimybes atsakingai.

4. Nusistačius biudžetą ateina laikas kreiptis į juvelyrą. Prieš apsilankant pas pastarąjį, reikėtų šiek tiek pasidomėti apie akmenis ir jų apdirbimo būdus. Tradiciškai sužadėtuvių žiedai yra puošiami deimantais, todėl reikėtų žinoti, kad jų vertė yra nustatoma pagal šiuos kriterijus: spalvą (color), briaunavimą (cut), skaidrumą (clarity) ir karatus (carat). Taip pat, labai svarbu išsirinkti ir tinkamą deimanto formą. Gal Jūsų mergina svajoja apie stačiakampio formos (emerald), kriaušės formos (pear) ar princesės formos (princess) deimantą.

5. Šiais laikais labai skoninga maišyti deimantus su kitais brangakmeniais. Jei Jūs nenorite išleisti didelės sumos, tuomet centriniu sužadėtuvių žiedo akmeniu rinkitės topazą, rubiną, safyrą ar kitą vertingą akmenį, o jį apjuoskite smulkių briliantų juosta. Taip žiedas atrodys didesnis ir prabangesnis, o Jūsų mylimoji bus maloniai nustebinta.

6. Išrinkus žiedą, belieka sugalvoti pasipiršimo būdą. Pagrindinis patarimas – būkite nuoširdūs. Jei esate kūrybiškas, sugalvokite ką nors originalaus. Kitu atveju, visai nebūtina vardan savo išrinktosios priversti šimto žmonių šokti aikštėse, ar metus filmuoti pasiruošimo piršlyboms filmuko. Nebūtina net vestis vakarienės į patį brangiausią restoraną. Gražiausios ir jautriausios pasipiršimo istorijos būna tos, kuriose pavyksta išlaikyti staigmeną ir tikrai nustebinti savo svajonių merginą.

Artėjant gražiausioms metų šventėms tikiu, ne vienas vyras nustebins savo mylimąją iš slaptos kišenėlės ištraukdamas sužadėtuvių žiedą. Linkiu visiems šiems drąsuoliams į savo klausimą išgirsti taip trokštamą atsakymą TAIP.

 

Monika

Nuotrauka iš čia!