Velykų stalo dekoravimas

Visai netrukus sulauksime gražios pavasario šventės – Velykų. Daugelis jau ruošiasi. Dalinasi su draugais kiaušinių marginimo paslaptimis ir galvoja kokius patiekalus gamins. Na, o aš kaip visada svarstau kuo reikės papuošti namus. Velykų stalas man asocijuojasi su atgimimu, todėl norisi naudoti šviesias spalvas, pavasarines gėles ir gal net sudžiuvusios žolės kur nors įterpti.

Taigi, šiemet nusprendžiau nemarginti kiaušinių, o naudoti jų lukštus kaip puošybos elementą. Prisipažinsiu, kad aš nesu labai kantri ir visada mėgstu, jog pradėti darbai būtų padaryti tą pačią dieną, kol entuziazmas yra pačiame apogėjuje 🙂 Todėl ir pasiruošimą Velykoms pradėsiu tik dieną prieš.

Ką ir kaip daryti? Aišku, greitu laiku valgysim omletą, nes reikės kiaušinių lukštų, į kuriuos vėliau pasodinsiu pavasarinių žolelių arba gėlyčių. Kiaušinius perskelsiu kuo aukščiau smailaus galo,  kad galėčiau į juos įberti šiek tiek žemių arba drėgnos vatos, padėsiančios augalams išgyventi šventinę Velykų dieną. Taip pat, reikia nepamiršti švariai išplauti ir lukštus. Tokius paruoštus gražuolius gabensiu pas artimuosius ir naudosiu vietoje vardo kortelių, žyminčių sėdėjimo vietą.

Na, o išsisukti nuo kiaušinių marginimo, šiais metais sugalvojau su putpelių kiaušiniais, kuriuos pateiksiu sudžiuvusios žolės ir pavasarinių gėlių žiedais dekoruotoje lėkštėje. Esu tikra, kad šiemet mūsų Velykų stalas atrodys jaukiai ir gražiai. O kaip Jūs planuojat puošti savo šventinį stalą?

Dalinuosi nuotraukomis įkvėpusiomis mane:

Velykų stalas

Velykų stalo dekoravimas

Velykų stalo dekorasMonika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia ir čia.