Vestuviniai žiedai

Žiedų atsiradimo istorija siekia neatmenamus laikus. Manoma, kad pirmieji žiedai buvo gaminami iš augalinių medžiagų. Kaip rašytiniai šaltiniai teigia, antikos laikais žiedus imta gaminti iš patvaresnių medžiagų, tokių kaip odos, kaulo ir metalo. Kuo brangesnė medžiaga buvo naudojama gamybai, tuo labiau buvo tikima, kad yra išreiškiami stipresni jausmai ir parodomas statusas.

Kas pasikeitė šiais laikais? Atrodo daugelis net nesusimastome, ką reiškia mūvėti vestuvinį žiedą. Tai tapo nusistovėjusia norma ir tradicija, jungiančia skirtingas tautas, kultūras bei religijas. Žiedas – amžinybės ir ištikimybės simbolis, neturintis nei pradžios nei pabaigos. Tai itin mistiškas kūrinys, turintis daug galių. Šiais laikais mes laikome tai tik meilės simboliu, bet, mano manymu, vestuviniai žiedai nusipelno itin didelio mūsų dėmesio.

Vestuviniai žiedai

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, negalvokite vien tik apie pinigų sumą, kurią reikės išleisti. Aklai nesivadovaukite ir vyraujančiomis tendencijomis. Šis aksesuaras puoš Jus visą likusį vedybinį gyvenimą, tad renkantis vertėtų klausyti ne tik širdies, bet ir proto. Pagalvokite, kad žiedų mados dažnai kinta, todėl patartina rinktis klasikinius vestuvinius žiedus. Taip būsite užtikrinti, jog ir po 35 metų, jais būsite patenkinti. Žiedų gamybai rinkitės patikimus juvelyrus, kurie gali pateikti prabangių akmenų sertifikatus, bei patarti renkantis vestuvinių žiedų dizainą.

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad, mano nuomone, vestuvinių žiedų dėvėjimo tradicija neturi nei pradžios, nei pabaigos. Lygiai taip pat, kaip apvalus žiedas reiškiantis amžinybę, taip ir ši tradicija, įtraukia visus mylinčius ir skatina tikėti amžinais jausmais. Tad norisi visiems ieškantiems palinkėti nepasimesti paieškose ir atrasti savo svajonių žiedus, kurie vestuvių dieną sutvirtins Jūsų meilės įžadus.

Monika

 

Nuotrauka iš čia.