Vestuvinis makiažas

Šį kartą norėčiau aprašyti vestuvinio makiažo tendencijas 2014 metams. Visi supranta, kad natūralus nuotakos makiažas bus madingas amžinai, bet jei Jūs esate iš tų nuotakų, kurios nėra abejingos madai, tai siūlyčiau ir vestuvių dieną vadovautis mados diktuojamomis tendencijomis.

Vestuvinis makiažas

Tikrai nenustebinsiu pasakydama, kad vis dar madingas „Katės akių“ makiažo tipas, bet kiek nuotakų Jums teko matyti su tokiu makiažu? Spėju, kad labai mažai. Nebijokite, Jūsų „katės“ akytės vestuvių dieną atrodys tobulai. Šiis makiažas turi retro preskonį, tad net ir po dešimtmečio žvelgdamos į savo vestuvines nuotraukas, tikrai būsite patenkintos savo pasirinkimu.

Vestuvinio makiažo tendencijos

Kita gan ryški tendencija, kurią buvo lengva pastebėti ant pasaulio mados podiumų, tai blizgūs vokų šešėlių žaismai. Akys ryškios ir žaižaruojančios. Nuo tokių akių tiesiog neįmanoma atitraukti žvilgsnių. Blizgėkite ir Jūs savo vestuvių dieną ir neklausykite sakančių, kad nuotakai toks makiažas netinkamas. Aš tikrai rekomenduoju!

Kokį vestuvinį makiažą pasirinkti?

Vertėtų nepamiršti ir lūpų. Šiltuoju metų sezonu mados atstovai siūlo rinktis rožinius ir persikinius lūpdažių atspalvius. Deja, ne kiekvienai nuotakai tokios lūpos vestuvių dieną atrodys gražiai. Jei tikrai norite ryškinti lūpas, tuomet siūlyčiau kosmetikos parduotuvėse išbandyti kuo daugiau lūpdažių atspalvių ir tik tuomet įsigyti madingą (Jums labiausiai tinkančią) lūpdažio spalvą. Prieš perkant lūpdažį, pasitarkite su Jūsų vestuvinį makiažą darysiančiu profesionalu.

Vestuvinis makiažas

Oda vestuvių dieną turi atrodyti gaivi ir skaisti. Apsilankykite pas kosmetologę, pasilepinkite grožio procedūromis. Patarčiau ir itin atsakingai mėgautis saulės voniomis. Smarkus įdegis jau seniai nėra madingas. Daug geriau jausitės ir atrodysite, jei gersite daug vandens, aktyviai leisite laiką gamtoje, gerai išsimiegosite ir valgysite daug daržovių bei vaisių. Tokiu atveju, Jūsų oda atrodys sveika ir bet koks Jūsų pasirinktas vestuvinis makiažas tik paryškins Jūsų grožį.

Monika

Vestuvinio makiažo tendencijos 2015 metams!
Grožio tendencijos 2016 metams!

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia, čia, čia ir čia.