Vestuvių metinės: popierinės vestuvės

Šį įrašą apie popierines vestuves noriu skirti amžiniems įsimylėjėliams 🙂 Sakysite tokių šiais laikais mažai? Aš drįsčiau nesutikti, mat dar šį rudenį, stovėdama šalia Kretingos Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios, pamačiau nuostabų vaizdą. Du, labai mieli seneliukai, laukė kol bus sutuoktos visos jaunųjų poros, o tada žengė į bažnyčią ir atnaujino savo įžadus. Pamačius tokį vaizdą supratau, kad noriu skatinti poras drąsiau švęsti savo vestuvių metines.

 

Popierinės vestuvės

Tai jokia naujovė, juk seniau mūsų seneliai keldavo prašmatnius balius ir minėdavo savo sidabrines ar auksines vestuves. Taigi, kas stabdo Jus? Iškelkite sau šventę, kad ir vienerių vestuvių metinių proga… sukvieskite draugus, išpuoškite namus popierinėmis dekoracijomis, valgykite užkandžius iš popierinių maišelių, žiūrėkite vestuvių fotografijas, prisiminkite linksmas šventės akimirkas ir būkite laimingi.

Popirines_vestuves_2

Rašydama šį įrašą sugalvojau pasiūlyti Jums dar vieną šaunią idėją. Sugrįžę po savo medaus mėnesio, susiraskite gražų stiklainį ir į jį visus metus dėkite raštelius su įsimintiniausių akimirkų aprašymais. Po metų, savo popierinių vestuvių proga, atidarykite stiklainį ir perskaitykite visus lapelius. Būsite nustebę, kiek gražių ir gerų dalykų Jums nutiko per pirmus santuokos metus. Geriausia dovana vienas kitam – dovanoti nepamirštamas akimirkas!

Na, o jei manote, kad neužteks savų idėjų surengti įdomią šventę, tuomet kreipkitės į mus. Mes su malonumu ateisime į pagalbą ir pasirūpinsime, kad Jūsų popierinės vestuvės būtų pačios gražiausios ir įsimintiniausios 🙂

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia, čia.