Pavasarinės vestuvės prie jūros

Tai buvo nuostabi gegužės diena, kai Kristina ir Danielius surengė savo svajonių šventę Klaipėdoje. Jie norėjo skanaus maisto, gražių gėlių, jautrios ceremonijos ir trumpai, bet efektingai pašokti pagal mėgstamą muziką ir be abejonės pasivaišinti unikaliais kokteiliais. Na ir jūros jausmo dar labai norėjosi. Kaip kitaip, kai gyveni uostamiestyje Inspiracijos semtis bandėme iš Viduržemio regiono skonių… Skaityti toliau »

Vestuvių rytas jai ir jam

Beveik tampa tradicija, sėsti ir sausio pirmąją klaviatūroje surinkti mintis, žodžius, jausmus ir atsiminimus iš praėjusių metų vestuvinių dienų labirinto. Pradėti naujus metus, semiantis įkvėpimo iš jau nuveiktų darbų, sutiktų žmonių ir suverpti viską į inspiruojančią manifestaciją ateities įsimylėjėliams. Ar skaitot? Jei taip, tai štai Jums itin tikra, jauki ir įkvepianti vestuvinio ryto istorija. Dviguba… Skaityti toliau »

Vestuvės Lietuvos pajūryje

Koks vaizdinys Jums pirmiausia išnyra išgirdus frazę vestuvės pajūryje? Tikriausiai matote smėlį, kopas ir šventinę vakarienę paviljone ant jūros kranto, raudonai saulei gęstant Baltijos vandenyse. Kriauklės, nugludintas medis ir džiovintos gėlės regis natūraliai rišasi į pajūrio peizažą, bet… Klaipėdiečiai dažniausiai pajūrio vestuves mato kitaip. Jūra mums ne naujiena, kai kurie ją lanko kasdien, o kažkas… Skaityti toliau »

Pavasario vestuvės dvare

Už lango aklina juoduma įsisupusi į tirštą sodrų rūką ir pasaulis dar miega. Atsibudau pirmąją 2022 metų darbo dieną su vidiniu šauksmu rašyti. Rašyti ir pasakoti Jums apie tai, kokios magiškos gali būti vestuvės ir kaip nėra jokių tabu nei metų laikui, nei orui. Jei tik yra dvi įsimylėjusios širdys ir neapsakomas noras tuoktis, tuomet… Skaityti toliau »

Meilės festivalis – vestuvės pamaryje!

Lygiai prieš metus, rugpjūčio 22 d. savo išsvajotas vestuves Mingėje atšoko Monika ir Mindaugas. Prisimename jas su dideliu džiaugsmu, nes iš ties pandemija buvo ne kartą pakišusi mums koją. Apie viską nuo pradžių ir visai ne iš romantinės pusės 🙂 Monika ir Mindaugas atkeliavo pas mane svajodami apie jaukias auksinio rudens vestuves pamaryje. Deja, neturėjome… Skaityti toliau »

Mikro vestuvės Nidoje

Lietuvoje, vasaros karščiams kopiant į dar nematytas aukštikalnes, Meilės Legendos negali praleisti progos pasidalinti su Jumis Audronės ir Šarūno meilės istorija. O ši istorija, apie MIKRO vestuves Neringoje – tikrai nuostabi. Audronė ir Šarūnas savo meilę prisiekė vos 9 svečių akivaizdoje, nuostabioje Nidos bažnyčioje. Nors vestuvių dieną oras švelniai sakant buvo pretenzingas (tai švietė saulė,… Skaityti toliau »

Moderniai lietuviškos vestuvės gamtoje

Gintarė ir Paulius greiti it vėjas, pajūrio kopose pustantis smiltis. Susižadėję jie nieko nelaukė ir suskubo ruoštis vestuvių šventei. Išsirinkę datą rudens pradžioje man tarė, kad nesvarbu koks oras, jie vis tiek nori šventės po atviru dangumi. Jaunųjų norai mums įsakymas 🙂 Atradome jų vestuvėms tikrai unikalią vietą. Agluonėnų poilsio ir pramogų parke, kur autentiškos… Skaityti toliau »

Vestuvių popietė parke

Šių vestuvių laukiau, bet nežinojau ko tikėtis iš būsimų jaunavedžių. Su artimais draugais jau taip nutinka, kad dažnai jie nusprendžia, jog yra nemandagu prašyti pagalbos ir dėl to pradeda vestuves tyliai planuoti patys. Galiu drąsiai teigti, jog savo draugę gerai pažįstu. Atsižvelgiant į tai, pasistengiau būti atkakli ir padėjau jiems nieko neatidedant sukurti itin šiltą,… Skaityti toliau »