Moderniai lietuviškos vestuvės gamtoje

Gintarė ir Paulius greiti it vėjas, pajūrio kopose pustantis smiltis. Susižadėję jie nieko nelaukė ir suskubo ruoštis vestuvių šventei. Išsirinkę datą rudens pradžioje man tarė, kad nesvarbu koks oras, jie vis tiek nori šventės po atviru dangumi. Jaunųjų norai mums įsakymas 🙂

Atradome jų vestuvėms tikrai unikalią vietą. Agluonėnų poilsio ir pramogų parke, kur autentiškos pilko medžio klėtys ir ant kalvos stūksanti pilaitė sukuria išskirtinę aurą, mes sumanėme surengti ne tik vestuvių vakarėlį, bet ir santuokos ceremoniją. Gintarė su Pauliumi norėjo linksmos šventės, su patogia avalyne, daug dainų, šokių ir žaidimų. Vestuvinis meniu taip pat neatsitiktinai tapo interaktyvus. Ką tik nuo įkaitusių anglių nušokusius „Hot dog’us” kiekvienas svečias galėjo pasigaminti sau tokius gardžius, kokius tik sugebėjo sugalvoti.

Gintarė jau buvo mintyse susidėliojusi viziją ir kokios suknelės norėtų. Kaip džiaugėmės, kai svajonei buvo lemta išsipildyti su kaupu. Vestuvių dieną, ne tik nuotaka jautėsi graži ir nevaržoma, bet ir Paulius neatsiliko su savo stilingai valiūkišku įvaizdžiu. Tokie, kupini laimės ir nekantrumo, jie sulaukė savo vestuvių dienos ir sugebėjo mėgautis kiekviena jos akimirka iki visiškos pilnatvės.

Nuotakos suknelė
Vestuvių šventė
Vestuvinė puokštė
Vestuvių nuotraukos
Vestuvės Agluonėnuose
Vestuvinė fotosesija
Kemel Photography
Vestuvinės dovanos
Vestuvių šventė
Vestuvių dekoravimas
Vestuvės gamtoje
Vestuvių svečiai
Vestuvių planavimas
Vestuviniai sveikinimai
Laimingi jaunieji
Vestuvių nuotraukos
Vestuvės naktį
Vestuvės lietuje

Ir nors tą dieną oras sugebėjo būti įnoringas ir planuotoja spėjo visas maldas ir mantras sumurmėti, tačiau jauniesiems ir svečiams tai nė kiek nesutrukdė. Šokiai lietuje tapo ne tik linksmybių dalimi, bet ir nuostabiu foto kadru nugulsiančiu į mūsų atsiminimų albumą.

Fotografai – Kemel Photography / Asistuojantis fotografas – Rimvydas Slavykas Photography