Nuotakos įvaizdis: 2016 metų grožio tendencijos

Kiekvienų metų pradžioje stengiuosi aptarti grožio naujienas, kurios bus aktualios ateinantį vestuvių sezoną. Ir šiais metais nepamirštu savo aistros domėtis Ready – to – Wear ir Houte Couture mados savaitėmis, dizainerių diktuojamomis naujovėmis, kurias visuomet stengiuosi pritaikyti, kuriant savo nuotakų įvaizdžius. Juk vestuvinė suknelė, tai dar ne viskas! Norint būti tobula nuotaka, reikia turėti ne tik išpuoselėtą odą, sveikus plaukus, bet ir stilingomis detalėmis sukurti savitumą.

Makiažas

Šiais, kaip ir praėjusiais metais, svarbiausias dalykas makiažo srityje – tai sveika, spindinti ir švytinti oda. Pasaulio podiumais žingsniavo šimtai modelių, kurių akys buvo išryškintos mėlynais šešėliais, tačiau nuotakoms toks pasirinkimas būtų ne itin tinkamas. Jums akių viršutinį voką vis dar siūlyčiau ryškinti juoda kontūrine linija arba  tinkamais neutraliais šešėliais. Pasirinkus švelnesnių tonų šešėlius, galėsite išryškinti lūpas, o tai šį sezoną itin madinga. Spalvų gama neapsakomai plati (nuo rožinės iki juodos), tad pasirinkite geriausiai Jums tinkantį lūpdažio atspalvį.

Vestuvinis makiažas

Plaukai

Vis dar madinga atsisakyti įmantrių šukuosenų ir rišti plaukus į uodegą, arba šiek tiek paveltą kuodelį, o jei yra noras, tai galima prisipinti padrikų kaselių, kurios natūraliai papuoš palaidus plaukus. Lengvai krentančios garbanos 2016 metais taip pat puikuosis topuose. Be abejonės, galvodamos apie būsimą savo vestuvių šukuoseną nepamirškite, jog reikia ją derinti prie suknelės stilistikos, pasirinkto makiažo ir savo pačios bruožų. Tik deranti visuma padarys Jus įstabiomis nuotakomis.

Vestuvinė šukuosena

Vestuvinė šukuosena

Aksesuarai

Na, o 2016 metų Nr. 1 naujiena ant podiumų buvo – GALVOS APDANGALAI. Mane tai neapsakomai džiugina ir aš negaliu sulaukti, kuomet su nuotakomis galvosime koks galvos aksesuaras joms labiausiai tinka. Keiskite nuometus į kaspinus, o gėlių vainikėlius į metalinius plaukų aksesuarus. Stebinkite ir jauskitės divomis, nes galvos apdangalai tam ir skirti, jog padėtų išbaigti įvaizdį ir sukurtų savitą stilių. Jei daugelis iš šių variantų Jums pasirodys per ryškūs ir per drąsūs, galite rinktis atsargesnį variantą ir savo plaukus ar šukuoseną papuošti išskirtiniu lankeliu.

Plaukų aksesuarai nuotakoms

Aksesuarai vestuvėms

Plaukų aksesuarai nuotakoms

Parbaigai norėčiau pabėžti, jog labai svarbu yra tinkamai pasirinkti grožio specialistus. Kreipkitės į patyrusius savo srities žinovus  ir Jums  nereikės jaudintis, nes jie patars kas jums labiausiai tinka ir kaip turėtumėte atrodyti savo vestuvių dieną. Na, o jeigu nuo informacijos gausos susisuks galva, tuomet rašykite mums. Mes padėsime Jums išgryninti mintis ir drauge sukursime Jūsų vestuvinį įvaizdį.

Monika

 

Foto: www.style.com