Vestuvių planuotoja

Monika – Vestuvių planuotoja

Aš Monika – mergina tiesiog pakvaišusi iš meilės vestuvėms! Vaikystėje man teko dalyvauti dešimtyje vestuvių, kurios džiugino mūsų gausią giminę. Daugelyje iš jų garbingą piršlių pareigą atlikdavo mano tėveliai. O, kad Jūs būtumėt matę, kokie jie buvo išradingi… Patys piešė apdovanojimus ir netikrus jaunavedžių pasus, kūrė eiles, kepė pyragus, gamino „piršlio kraują”, rašė scenarijus, bei buvo tobuli vestuvių vakaro vedėjai.

Laikai pasikeitė, vedybų tradicijos taip pat. Dabar piršlių darbą atlieka vestuvių planuotoja. Šią profesiją pasirinkau tikriausiai net nesąmoningai. Matydama savo tėvelių nuoširdžias pastangas, kvuriant gražias vestuvių šventes, įsisupau į tą magišką pasaulį ir aš. Baigusi mokyklą įstojau į Klaipėdos universitetą, studijavau anglų filologiją, vėliau ir psichologiją, bet vis galvodavau, kad norėčiau sieti savo kasdienybę su vestuvėmis. Svajojau apie šią profesiją dar tada, kai vestuvių planuotoja buvo negirdėtas dalykas Lietuvoje. Norėdama išbandyti savo galimybes, iš pradžių ėmiau planuoti vedybas savo artimiesiems.

Vestuvių planuotoja - Meilės Legendos

Pirmąsias rimtas vestuves suorganizavau 2006 metais ir nors sekėsi puikiai, vis dar trūko pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. Esu maksimalistė, tad išgirsti pagyrimai glostė širdį, bet žinojau, jog galiu dirbti dar tobuliau. Tad skyriau daug laiko reikiamų kontaktų užmezgimui, savęs tobulinimui ir idėjos, kaip turi atrodyti mano darbas, išgryninimui. Įgijau vestuvių planavimo diplomą Jungtinėje karalystėje ir tapau sertifikuota vedybų planuotoja. Meilės Legendos skaičiuoja jau ne vienerius darbo metus, o man vis atrodo, kad visa ši nuostabi kelionė po vestuvinį pasaulį prasidėjo vos vakar.

Esu neapsakomai laiminga, kad nuotakos ir jaunikiai be jokių abejonių nori patikėti man savo vestuvių planavimą. Tai didžiulės atsakomybės ir dažnai daugybės bemiegių naktų reikalaujantis darbas, bet jo tikrai į jokį kitą nekeisčiau, nes jame randu viską, ko trokšta mano širdis. Čia jungiasi jaudulys, skambi muzika, aistra, kavos aromatas, drugelių plasdenimas, poezija, gražūs bateliai, nespalvotos fotografijos, juokas, o svarbiausia – meilė. Nėra nieko geriau kaip matyti laimės drugeliais nusėtus, stebuklingus žmones. O mano stebuklingi žmonės – tai Jūs. Tie, kurie įsimylėję gyvenimo spalvas, rytinius pašnekesius, keliones, pasakas, šeimą, aromatingas akimirkas ir susikaupimą tyloje. Tie, kurie negali gyventi be vienas kito ir be gėlių, žodžių dėlionių, smagios muzikos, mylimų gyvūnų pašonėje ir griaudėjančio vasarinio dangaus. Tie, kuriems gyvenimo prasmė susidėlioja iš kasdienybės perlų. Prisipažinsiu, vestuvių planuotoja – mano svajonių profesija! O Jūs – mano svajonių klientai!

Daugiau apie mus ir mūsų darbus rašo delfi.lt, tv3.lt, alfa.lt, tv3.lt.

Vestuvių Floristė dizainerė Sonata

Sonata – floristė dizainerė

Mano pažintis su menu prasidėjo ankstyvoje vaikystėje: skulptūros, kompozicijos, piešimo ir tapybos pamokos mokykloje formavo grožio sampratą. Vėliau ši meilė menui nuvedė į studijas Kauno aukštesniojoje meno mokykloje (dabar – Justino Vienožinskio menų fakultetas). Ilgainiui mano širdį užkariavo augalų išraiškomis kuriamas menas ir ėmiau juo plačiau domėtis. Ieškant profesionalių floristinių mokslų teko daug keliauti ir išklausyti tokių Europos meistrų kaip M. Sorensson, T. Piller, N. Agop, L. Johnsen ar M. Gvildžio kursus. Jie atvėrė visiškai nepažįstamą ir nuostabų pasaulį. Galiausiai pasitaikė nuostabi galimybė įgyti Tarptautinį floristo-dizainerio diplomą baigus mokslus pas Peter Hess pagal Šveicarijos floristų asociacijos patvirtintą Atelier 5 programą. Floristikos versle esu jau daugiau nei 21 metus. Dabar džiaugiuosi galėdama dirbti ties vestuvių dekoravimu, čia galiu sujungti jaunavedžių mintis ir svajones su savo idėjomis ir sukurti nepakartojamą šventės puošybą.

Rimvydas – Verslo administratorius

Pradėjus kalbą apie vestuvių planavimą ar vestuvių planuotoją, daugelis mūsų įsivaizduoja, kad tai moteriška specialybė, reikalaujanti didžiulio atsidavimo, organizuotumo, įžvalgos, novatoriškų idėjų ir gebėjimo bendrauti bei rasti bendrą kalbą su visais vestuvių dalyviais. Pilnai pritariu šiai vizijai, todėl patikiu visus šiuos darbus Monikai, o pats užsiimu kitais, plika akimi nelabai matomais darbais.

Baigęs studijas LCC Tarptautiniame Universitete Klaipėdoje, beveik dešimt metų dirbau privataus verslo sektoriuje, kur įgijau vertingų žinių ir praktikos marketingo, prekybos, finansų ir įmonės valdymo srityse. O klausydamas kasdienių Monikos pasakojimų apie vestuves ir jų planavimą, nusprendžiau kurti Meilės Legendas drauge, nes čia galiu puikiai pritaikyti savo verslo žinias ir patirtį, plėtojant ir vystant šį širdžiai mielą projektą.