Penkiasdešimt burgundiškų atspalvių.

Jau nepamenu mūsų pirmosios pažinties dienos su Lolita ir Donatu, tačiau labai gerai atsimenu iš tos poros sklindančią ramybę, išmintį, pagarbą ir brandžią meilę vienas kitam. Planuoti jų vestuvių šventę buvo gera ir nesudėtinga.

Kartais poros kreipiasi į mus su aiškia vestuvių vizija, o kartais tenka padėti išgryninti mintis. Lolita ir Donatas atvyko jau žinodami, jog nori sodrios rausvų spalvų paletės ir vestuvių šventės po atviru dangumi. Tad pirmiausia ėmėme ieškoti šventės vietos, kurioje būtų erdvi bei jauki terasa ir tiktų burgundiški atspalviai. Radę tinkamą vietą, nusprendėme, jog darysime kokybišką ir detalėmis turtingą vienos dienos vestuvių šventę be nakvynės.

Renkant vestuvių paletę, mums šovė mintis sujungti šias spalvas: baltą, pilką, bordo ir auksą. Norėdami sukurti švelnumo jausmą, pasirinkome aksomines staltieses ir vestuvių spaudą. Kompozicijose supynėme įvairias vasaros gėlių faktūras. Šventės vietą pripildžius gausia žvakių ir lempučių šviesa, viskas sužibėjo subtiliu jaukumu. Jų meilės terasa buvo suskirstyta į kelias skirtingas funkcijas atliekančias zonas. Joje buvo galima ir suktis šokių aikštelėje pagal vasarišką DJ grojamą muziką, ir atsipūsti poilsio zonoje ar nusifotografuoti prie šviečiančios instaliacijos. Jaukus šurmulys, netradiciniai desertai (varškės sūreliai) ir dar daug mielų detalių sukūrė savitą Lolitos ir Donato vestuvių dienos nuotaiką.

Šventei artėjant link vidurnakčio, visus svečius pakvietėme nuvykti prie Klaipėdos Jūros vartų, stebėti nakties danguje suspindusių muzikinių fejerverkų. Fejerverkams nutilus, dar ne greitai baigė spragsėti susikaupę svečių įspūdžiai. Emocijų pliūpsnis ir skambus juokas nuvilnijo naktinėmis Baltijos bangomis. Vestuvių šventė baigėsi, bet atsiminimai apie ją liks dar ilgai. Kviečiu drauge pasigrožėti šios poros meilės dienos akimirkomis.


vestuvės Klaipėdoje
Jaunikio įvaizdis
Vestuvių nuotraukos
Nuotakos portretas
Vestuvių dekoravimas
Vestuvių dekoravimo paslaugos
Vestuvių dekoravimas
Vestuvių gėlės
Vestuvių spalvos
Gėlės vestuvėse
Vestuvių nuotraukos
Gražios vestuvės
Vestuvinės puokštės
Vestuvinis tortas
vestuvių planavimas
Vestuvių šventė
Vestuvės prie jūros
Vestuvinio torto pjovimas
Šviečianti instaliacija vestuvėse

Už nuotraukas dėkojame Kemel photography.