Stilingos urbanistinės vestuvės

Po dešimties draugystės metų, Laura ir Laimonas atvyko pas mus svajodami apie urbanistinio tipo, netradicines vestuves, kuriose galėtų jaustis savimi. Jų pagrindinis prašymas buvo sukurti jaukią ir linksmą šventę, kurioje ir vyresni svečiai galėtų jaustis patogiai. Mes taip ir padarėme.

Jaunavedžių meilės istorija prasidėjo gimtame Laimono miestelyje Salantuose, kur vieną rugpjūčio dieną, bendrame draugų rate, jis sutiko Laurą. Būtent dėl to santuokos įžadus jie tarė Salantų bažnyčioje, ten kur ir užgimė jų meilė. Ieškodami šventės vietos mes nukeliavome net iki Neringos, kur Smiltynės Jachtklube atradome tai, ko reikia. Pušų ir uosto apsuptyje esančiame urbanistiniame elinge sukūrėme jaukią Einikių laimės oazę. Ten liejosi alus, čirškėjo ant žarijų kepama mėsa, o pro šalį vis plaukė laivai, magiškai užburdami susirinkusius svečius.

Daugelį metų gyvenant Danijoje, jauniesiems tapo artimas ir skandinaviškas minimalizmas, tad kuriant dekoro viziją atsižvelgėme ir į tai. Gausiam žemaičių pulkui sustatėme ilgus stalus, o juos dekoravome grafiškomis detalėmis, skulptūriškais gėlių žiedais ir daugybe žvakių. Virš galvų pakabinome šimtus šviečiančių lempučių, o kieme ant pievos sukūrėme išskirtinę lounge zoną, tiems kurie norės sulaukti ryškėjančių žvaigždžių.

Automobiliai vestuvėse
Nuotakos šukuosena
Vestuvinės nuotraukos
Vestuvių nuotraukos
Jaunųjų nuotraukos vestuvėse
Nuotakos puokštė
Stilingas vestuvių automobilis
Netradicinės vestuvės
Vestuvinė fotosesija
Vestuvės prie jūros
Vestuvių dekoravimas
Vestuvių dekoravimo paslaugos
vestuvinių stalų dekoravimas
maistas vestuvėse
vestuvių svečiai
vestuvių planavimas
vestuvės
vestuvių planavimo paslaugos
vestuvės neringoje

Už nuotraukas dėkojame eglejo.lt