Tviskanti meilė!

Metams artėjant prie pabaigos, atsirado laisvesnio laiko ramiai atsisėsti ir peržvelgti sukauptas galerijas iš nuostabių ir skirtingų mūsų planuotų vestuvių. Kiek daug dar Jums yra neparodyda, o kiek legendų dar guli širdyje neaprašytų. Skubu taisyti padėtį ir prieš didžiausias metų šventes, dalinuosi su Jumis tviskančiomis Valavičių vestuvių akimirkomis.

Greta ir Tomas buvo iš tų porų, su kuria iki vestuvių matėmės vos porą kartų, bet, nepaisant mus skiriančių atstumų, viską pavyko suplanuoti sklandžiai ir įgyvendinti jų norus bei svajones. O svajojo jie apie stilingas, elegantiškas, juodas ir baltas vestuves, kuriose netrūktų šokių, geros muzikos ir gražių Lietuvos gamtos vaizdų.

Parinkome jiems nuostabią vilą „Avirio vingis“ su didele teritorija ant ežero kranto. Apsupta miškų ir tyvuliuojančio vandens, ši vila atitiko visus jaunavedžių lūkesčius. Išpuošėme ją nakties tamsumo tekstile bei baltais rožių ir azalijų žiedais. Sukūrėme ir modernią lemputėmis nušviestą fotozoną, įžiebėme žvakes. Vestuvių dieną ore, regis, tvyrojo magija.

Programos linksmybes patikėjome puikiam vedėjui Linui Lapėnui, tad šventė sutvisko ne tik profesionaliu apšvietimu, bet ir lotynų Amerikos ritmais, staigmenomis ir juoku. Be abejonės, nuostabūs jaunavedžių šeimos nariai ir draugai šventei pridėjo dar daugiau linksmumo ir grožio. Tokio gausaus šokėjų būrio jau senokai nebuvome matę, tad šias vestuves galime drąsiai vainikuoti kaip vienas linksmiausių ir karščiausių iš praėjusių sezonų.

Pasigrožėkime ir įstabiomis AN Photography nuotraukomis!

Vestuvinės puokštės gamyba
stilingi jaunieji
stilingi vestuviniai žiedai
Nuotakos suknelės grožis
Nuostabūs vestuviniai bateliai
vestuvės bažnyčioje
jaunavedžių išėjimas iš bažnyčios
sveikinimai vestuvėse
vestuvinės nuotraukos prie bažnyčios
jaunavedžių fotosesija
jaunavedžių bučiniai
stilingos vestuvės Lietuvoje
Nuotakų grožis
Vestuvių šėlsmas
vestuvių planavimas
vestuvinių stalų dekoravimas
juodos vestuvės dekoras
vestuvių dekoravimas
vestuvių planuotojs darbas
zonų dekoravimas
stilingi vestuvių svečiai
vestuvių nuotraukos
vestuivų atributai
linksmos vestuvės
vestuvės
pirmas šokis
stilingiausia nuotaka 2019

Gražių artėjančių švenčių!

Monika