Vestuvių popietė parke

Šių vestuvių laukiau, bet nežinojau ko tikėtis iš būsimų jaunavedžių. Su artimais draugais jau taip nutinka, kad dažnai jie nusprendžia, jog yra nemandagu prašyti pagalbos ir dėl to pradeda vestuves tyliai planuoti patys. Galiu drąsiai teigti, jog savo draugę gerai pažįstu. Atsižvelgiant į tai, pasistengiau būti atkakli ir padėjau jiems nieko neatidedant sukurti itin šiltą, jaukią ir gražiausių jausmų kupiną meilės šventę.

Lina su Justu svajojo susituokti Palangoje. Abiems šis miestas yra mylimas ir jie dažnai iš sostinės atvyksta savo minčių išgryninti gaiviai kvapniuose pajūrio pušynuose. Na, jei būti jau visai atviriems, tai pasvajoję jie buvo ir apie vestuves užsienyje. Be abejonės, pasaulį užklupus pandemijai, o pilvelyje apsigyvenus būsimam Jasilioniukui, svajonės greitai lokalizavosi 🙂

Drauge su jaunaisiais nusprendėme, jog geriausiai jiems tiks vestuvių popietės formatas. Taip šventė bus mažiau formali ir joje galės dalyvauti daugiau mylimų žmonių. Užsakėme gan ankstyvą laiką santuokos ceremonijai, kad mūsų besilaukianti nuotaka turėtų kuo daugiau jėgų ir pakilios nuotaikos. O mūsų Lina, tą ypatingą dieną, nurungė visas aukštakulnių varžybose ir su pasaulį užkariaujančia šypsena iškovojo gražiausios nėštukės – nuotakos statusą.

Rugpjūčio 6 d. turėjome Itališką orą Lietuvos pajūryje. Vestuvių diena išaušo saulėta ir karšta it iš reklaminio kelionių video klipo. Atvykstantys svečiai nebyliai pakeitė smalsius pajūrio poilsiautojus ir gražiausia Lietuvos rotonda prisipildė tylaus laukimo. Linos ir Justo kelias ceremonijos vietos link buvo ilgesnis nei įprasta, tad jie tvirtai susikibę, drauge keliavo savo meilės priesaikų tarti. Jauki ceremonija buvo palydėta aplodismentais, sveikinimais ir gausybe apsikabinimų. Vestuvių popietė netruko prisipildyti juoko, nuoširdžių pokalbių ir tiesiog gero laiko drauge. Popietei artėjant prie pabaigos, jaunieji pakvietė dar kartą susitikti vakare ir visiems kartu prie jūros palydėti saulę. Tie kas galėjo, taip ir padarė. Legendos sklando, jog saulė palydėta buvo labai linksmai ir Jasilionių meilės diena vainikuota jaudinančiais tostais kylančiais į naktinį vasaros dangų.

Kviečiu pasigrožėti šventės akimirkomis drauge.

Foto: Rimvydas Slavykas Photography

Vestuvės prie jūros
Išvažiuojamoji ceremonija
Vestuvių popietė parke
Vestuvių dekoras
Išvažiuojamoji ceremonija
Vestuviniai žiedai
Vestuviniai žiedai
Vestuvinis dekoras
Išvažiuojamoji ceremonija
Vestuvės parke
Vestuvių planavimas prie jūros
Vestuvės parke
Jaunavedžių fotosesija
Vestuvinė ceremonija
Jaunųjų fotosesija parke
Vestuviniai žiedai