Vestuvių scenarijus

Pradėsiu šį įrašą sveikindama visus šios vasaros jaunavedžius, kurie dar laukia savo šventės. Daugelis iš jų šiek tiek nerimauja galvodami ar viską tinkamai suplanavo, ar nieko nepamiršo. Kodėl taip sakau? O gi todėl, kad sulaukiu daug skambučių su klausimais apie tai, koks turi būti vestuvių scenarijus.

Pastebėjau, kad mes labai skirtingai suprantame kas yra tas vestuvių scenarijus. Man – tai vakarinės vestuvių dalies programa, kuria rūpinasi vedėjas, o jauniesiems – tai visas vestuvių dienos planas.

Vestuvių scenarijus

Norėdama nuraminti ir pasidalinti patirtimi, pristatau Jums pagrindinius vestuvių dienos plano punktus:

  1. Lengvi ir skanūs pusryčiai
  2. Kirpykla
  3. Makiažas
  4. Apsirengimas
  5. Išvykimas į ceremonijos vietą
  6. Ceremonija
  7. Sveikinimai
  8. Fotosesija
  9. Atvykimas į šventės vietą
  10. Šventinė vakarienė / puota

Šis vestuvių dienos planas apima tik svarbiausius aspektus. Patarčiau susirašyti visas smulkmenas minučių tikslumu ir laikytis grafiko. Sudarinėjant tokį planą, labai tiksliai apskaičiuokite kiek trunka kelionė iš vieno taško į kitą ir visada palikite bent kelias minutes atsargai.

Norint turėti lengvą ir malonų vestuvių rytą, reikėtų ruoštis ir puoštis vienoje vietoje arba bent jau grožio salonuose, esančiuose vienas šalia kito. Taip išvengsite papildomo streso akimirkų ir sutaupysite laiko. Visada prisiminkite, kad vestuvių dieną turite jaustis laimingi ir kuo labiau atsipalaidavę, tik tokiu atveju turėsite malonius prisiminimus.

Na ir paskutinis patarimas. Planuodami  savo vestuvių dieną, nepamirškite pasirūpinti savo svečiais. Būtina suvokti, kad mažai kam patinka būti paliktiems likimo valioje po ceremonijos, kai jaunieji išvyksta į jiems skirtą fotosesiją. Sugalvokite malonios veiklos savo svečiams užimti ir jie atsidėkos Jums šypsenomis, gera nuotaika ir skambiais tostais.

O svarbiausia, jei jau matote, kad kažkas vyksta ne pagal planą, pasistenkite nusiraminti. Pakartoti vestuvių dienos progos nebus, tad labai svarbu išlaikyti gerą nuotaiką ir šypsenas, puošiančias net ir nesklandumų kupiną dieną. Tad gražių ir sklandžių Jums švenčių!

Monika

 

Nuotrauka iš čia.