Vestuvių šventė per Naujus metus

Praėjo metai ir išaušo popierinės Meliauskų vestuvių metinės. Ta proga, pagaliau praskleisime aksominio juodumo užuolaidų uždangą ir parodysime Jums kaip savitai gali tviskėti meilė.

Agnė ir Kęstutis yra žymūs Kemel photography įkūrėjai, su kuriais mus suvedė bendri darbai, o viskas išaugo į nuoširdžią ilgametę draugystę. Kaip žinia, žmonės besisukantys vestuvių industrijoje, dažnai susiduria su iššūkiu, kokių vestuvių jiems patiems norėti. Tad ir jie svajojo apie pavasario vestuves, prieš medžiams susprogstant vaiskiai žaliais pumpurais. Taip pat svarstė, kad jaukiausia gali būti spalį, vos tik nurimus darbinio sezono įkarščiui ir auksiniams lapams šnarant po kojomis. O visai netikėtai, vieną dieną sėdėdami studijoje ant palangės ėmė ir sugalvojo, kad iš ties fantastiška būtų susituokti paskutinę metų dieną. Jie prisiminė, kaip kažkada teko fotografuoti Naujametines vestuves ir kaip jiems tai patiko. Nedrąsiai, bet nutarėm – bus vestuvės per Naujus.

Savo meilės priesaikoms jie pasirinko Pakutuvėnų slėnyje įsikūrusią bažnytėlę. Vienuoliai su džiugesiu priėmė jaunuosius ir sutiko pašventinti jų meilę. Siautulingam šventiniam vakarui rezervavome jų išsvajotą No 74 loftą ir pasinėrėme į svajones. Agnė ieškodama įkvėpimo, sugrįžo mintimis prie savo mėgstamo filmo „Romeo ir Džiuljeta”, o jis mums padėjo sudėlioti idėjas jaunųjų įvaizdžiui. Taip atradome magiškai išsiuvinėtą švarką Kęstui, o Agnei išsimatavus dešimtis standartinių vestuvinių suknelių, supratome, kad reikia ieškoti kažko labiau netikėto. Negalėjome atsidžiaugti, kai tiesiogine ta žodžio prasme susidėliojo AUKSINIS nuotakos įvaizdis.

Kaip atrodys jų šventė, jaunieji nežinojo iki pat savo vestuvių dienos. Na, o man teko pasukti galvą, kaip nustebinti ir sukurti unikalią aurą draugų vestuvėms. Naujieji juk negali būti be šviesų, lempučių, muzikos ir žvaigždžių. Tad pagaminome jiems didžiausią sietyną iš tūkstančių smulkių lempučių, nusagstytą sidabro ir aukso žvaigždėmis. Ant žemės nuleidome jauną juodą mėnulį ir apipynėme jį Agnės mylimomis pušimis, smilgomis, kankorėžiais ir žvaigždėmis. Sukūrėme skaniausių kokteilių barą, mamos iškepė mėgstamiausius jaunųjų tortus, Toli nuo klasikos paruošė skaniausias vestuvių vaišes. Viskas išsipildė iki galo, kai į šventės vietą susirinko svečiai. Jų šypsenos, staigmenos ir pakili nuotaika padėjo Agnei ir Kęstučiui išgyventi nuostabiausią savo Naujųjų metų naktį.

Su pirmosiomis vestuvių metinėmis draugai! Magiškų akimirkų, didelių svajonių ir nuoširdžių žmonių aplink.

Nuotraukos: Rimvydas Slavykas / Kemel photography

Vestuvių rytas
Auksinė vestuvinė suknelė
Vestuvės žiemą
Unikali nuotaka
Vestuvės Klaipėdoje
Nuotaka ir jaunikis
Vestuvių planavimas
Vestuvių stilius
Vestuvinė fotosesija žiemą
Bažnytinė ceremonija
Vestuvių ceremonija
Vestuviniai žiedai
Vestuvių planuotoja Klaipėdoje
Nuotaka ir jaunikis
Vestuvių planavimas
Vestuvės gamtoje
Vestuvės žiemą
Vestuvių dekoravimas
Magiškos vestuvės per Naujus metus
Vestuvių šventė
Urbanistinės vestuvės
Vestuvių dekoravimas
Vestuvių šventė
Vestuvių planuotoja
Vestuvių garsas ir šviesa
Vestuviniai desertai
Vestuvinis tortas
Vestuvių svečiai
Magiškos vestuvės žiemą
Vestuvės per Naujus metus