Viržintų meilės ruduo

Atkeliavo spalis ir sentimentalūs minčių voratinkliai susipynė kasdienybėje su paskutiniais šiltais saulės spinduliais. Pasiduodama rudens nuotaikoms nejučia pasineriu į prisiminimus.

Rudens vestuvės, man jau kuris laikas asocijuojasi su Albinute ir Petru. Atsimenu tą pirmą dieną kai tik susitikome su būsimais Viržintais. Vėlų vakarą geltonas mašiniukas privažiavo prie mano ofiso, o iš jo išlipo du jauni ir spindintys iš laimės žmonės. Jau pirmo susitikimo metu paskleidėme į visatą daug juoko ir šypsenų. Jie neturėjo jokių didelių lūkesčių vestuvių šventei, tik norą švęsti meilę su tais, kurie yra jiems brangūs. Tą vakarą negalėjau patikėti, kokia begalinė meilė vienas kitam ir tyras it Platelių šaltinių vanduo nuoširdumas puošia šią porą. Tyliai padėkojau likimui, kad suvedė mūsų kelius ir nekantraudama pradėjau ruoštis jų vestuvių šventei.

Na, o išaušus Albinutės ir Petro vestuvių dienai, ir debesys mums grasino lietumi, ir vėjai norėjo rodyti savo didybę, bet galiausiai stichijos kapituliavo prieš meilę. Vestuvių diena tapo pripildyta tikromis emocijomis, juoku, laimės ašaromis ir labai gražiais žmonėmis. O gražūs jie buvo ne tik savo išore. Galiu drąsiai teigti, kad Plungėje gyvena patys nuoširdžiausi ir laimingiausi žmonės Lietuvoje ir šios vestuvės buvo puikus to atspindys.

Ši pora tapo ir geriausiu įrodymu, kad vestuvių fotosesijai nereikia ieškoti jokių specialių vietų. Gražioms nuotraukoms pilnai užtenka dviejų mylinčių žmonių, kurie atsipalaidavę džiaugiasi vienas kitu ir savo meilės diena. Fotografams tiesiog lieka užfiksuoti spindinčias akis ir magiškai ore sklandantį virpulį.

Viržintai – jaunavedžių pavardė padiktavo ir vestuvių temą. Supynėme unikalias viržių girliandas ir papuošėme jomis stalus. Kai kur pribėrėme tėvelių užaugintų obuolių, pakabinome lempučių, pridėjome žvakių ir vestuvių vakaras tapo dar jaukesnis, o nuotakos svajonės buvo įgyvendintos.

Pasidžiaukite ir jūs viską įprasminančiomis nuotraukomis iš Albinutės ir Petro vestuvių dienos, kurias užfiksavo talentingoji Eglejo.lt