Kaip tuokiasi vestuvių planuotoja?

2019-ieji skaičiuoja pirmąsias audringas minutes. Už lango stūgauja energingi pajūrio vėjai ir išnešioja paskutines 2018 metų blizgučių dulkes, o man pagaliau kyla noras papasakoti Jums apie tai – kokie turtingi ir įdomus buvo pastarieji begalybės ženklais pažymėti metai.

Pasiruošimas sezonui su daugeliu porų prasidėjo labai anksti. O kokių tik vestuvių nebuvo. Tuokėme Harry Potter gerbėjus, darėme elegantiškai stilizuotas ceremonijas ant marių kranto, iškėlėme pačias linksmiausias lietuviškai – škotiškas vestuves, o prieš pat Naujuosius, Klaipėdos miesto širdyje sukūrėme žiemos pasaką paskutinei 2018 metų jaunavedžių porai. Visame šiame šurmulingame švenčių sąraše šiemet atsidūrė ir mūsų vestuvės.

Saulėtą, bet vėsoką gegužės 19 d. išaušo metas ir mums tarti meilės priesaikas. Ne, datos netaikėme specialiai prie karališkų vestuvių ir princais bei princesėmis nesvajojome būti 🙂 Mes tiesiog norėjome susituokti savo ypatingoje vietoje, kur visuomet važiuojame stebėti jūros, žvaigždžių ir besikeičiančių metų laikų. Birutės kalno papėdėje esančioje kopoje, tarp pačių artimiausių mus mylinčių širdžių, po daugybės draugystės ir laimės metų, mes pagaliau tapome vyru ir žmona.

Kiekvienai savo jaunavedžių porai sakome, kad verta kurti savas vestuvių tradicijas, tad šiuo patarimu pasinaudojome ir patys. Planuodami vestuves, didžiausią dėmesį skyrėme mums patinkančiam konceptui išgryninti. Norėjome drauge ruoštis, fotografuotis ir išgyventi kiekvieną akimirką. Patikėkite, nėra nieko jausmingesnio, kaip nuo ryto drauge palaikyti vienas kitą ir nieko nepraleisti.

Fotosesija prieš ceremoniją buvo didžiausias prioritetas, nes nenorėjome savų svečių versti mūsų laukti. Norėjosi iškart su mylimiausiais kelti prosecco taures ir švęsti meilę. Taip ir padarėme! Palangos botanikos parko „užkulisinėje” pusėje, ten kur esame išmynę daug takų, surengėme vestuvių popietę sau ir savo brangiausiems. Aukštų pušų šešėliuose mūsų Sonata ir Kęstutis sukurpė mistišką gėlių oazę su veidrodiniais atspindžiais. Lounge zoną papildė gausus, aromatingas ir kupinas meilės užkandžių stalas išalkusiems, o parką gyvybės ir juoko pripildė mūsų mylimi svečiai. Buvo taip jauku ir gera!

Linksmybes parke baigėme jau vakarop ir visi išskubėjome ruoštis vakarui, kur mūsų laukė jauki Karma baro terasa su kaljanais, kokteiliais, PlayStation žaidimų zona, svajonių tortu ir kitais mielais, tik mums svarbiais atributais. Aš iškeičiau baltą suknelę į juodą kostiumą, pašėlusias garbanas į lengvas bangas. Rimvydas pasidabino mėgstama maikute su užrašu apie sarkazmą ir casual švarko bei džinsų eilute. Tokie atsipalaidavę ir laimingi mėgavomės antra šventės dalimi jau be foto objektyvo blyksčių. Tai, kas svarbiausia, liko mūsų atmintyje amžiams – mus mylinčių žmonių šypsenos ir laimės šūksniai, palaikantys žodžiai ir skardus juokas. Branginsime vienas kitą ir šiuos atsiminimus amžinai.

Pabaigai, norėčiau palinkėti ir Jums nebijoti susikurti savitą šventės formulę, kuri džiugintų Jus ir paverstų vestuves įsimintinas bei unikalias. Būkite drąsūs, kūrybingi, o svarbiausia mylintys!

Jūsų Monika

Vestuvių popietė
Jaunikio kostiumas
Pasiruošimas vestuvėms
Pasiruošimas vestuvėms
Nuotakos suknelė
Vestuvių rytas
Jaunieji 2018
Stilingos vestuvės
Nespalvotos vestuvių nuotraukos
Stilingos vestuvės
Vestuvinė fotosesija
Nuostabios vestuvės
Nepakartojamos vestuvės
Jaunųjų rytas
Nuostabi vestuvių suknelė
Vestuvių planuotojai
Jaunikis
Stilingos vestuvės
Vestuvės prie jūros
Šuo vestuvėse
Vestuvės prie jūros
Vestuvės palangoje
Vestuvės kopose
Vestuvės ant jūros kranto
jaunųjų bučinys
Smagios vestuvės
Vestuvių sveikinimai
Vestuvių džiaugsmas
Apkabinimai vestuvėse
Vestuvių nuotraukos
Jaukios vestuvės
Vestuvės prie jūros
Vestuvės
Kemel nuotraukos
Vestuvių dekoras
Vestuvių dekoravimas
Vestuvių popietė parke
vestuvių planavimas
vestuvių planuotoja
kalbos vestuvėse
Popietė parke
Vestuvės miške
Netradicinės vestuvės
Vaikai vestuvėse
Vestuvių linksmybės
Dekoro idėjos vestuvėms
Maistas vestuvėse
Vestuvių skanėstai
Netradicinės vestuvės
Svečių apranga vestuvėse
Vestuvių popietė parke
Vestuvių planavimas
Vestuvių popietė parke
Šuo vestuvėse
Vestuvių muzika
Vestuvių popietė parke
Vestuvių parkas

Norime širdingai padėkoti:
Ivory salonas – už vienintelę ir nepakartojamą suknelę.
Kemel photography – už sustabdytas tikriausias akimirkas.
O Renginiai – organizavimą, muziką ir draugišką petį.
Kvietkelis ir Meilės Legendos – už dekoracijas ir gėlių jūrą.
ToLi nuo klasikos – gastronominių susitikimų vieta – už sotų, skanų ir gražų skanėstų stalą.
Olesia Žuravliova – Makeup Artist – už spindinčias akis ir laimingą nuotakos širdį.
Renata Platakyte – už viliokes garbanas.
NailBar’AS Klaipėda – už malonias grožio procedūras
Memel Barbers ir Greta make up artist – už nepriekaištingą jaunikio įvaizdį.
Elite Party – už visokeriopą pagalbą.
Cukraus studija – už netradicinį svajonių tortą.
Kàrma bar – už geriausią vakarėlį.