Kiek kainuoja vestuvės?

Šis klausimas yra vienas iš dažniausių, kuriuos man tenka išgirsti. Suvokdama, kad didžiajai daugumai porų yra sunku susigaudyti iš ko susideda vestuvių biudžetas, nusprendžiau ateiti į pagalbą. Pasiraitojam rankoves ir kimbam į darbą kol dar ne vėlu ir Jūsų svajonių vestuvės nenuvarė Jūsų į bankrotą 🙂 Taigi, ko gali reikėti vestuvėms? Siūlau imti lapą ir susirašyti visus mano išvardintus punktus:

Kiek kainuoja vestuvės

Sąrašas tikrai nėra trumpas. Kiekviena jaunavedžių pora gali jį papildyti naujais punktais, tokiais kaip papildomi paslaugų tiekėjai, kurie džiugins Jus ir Jūsų svečius vestuvių šventėje. Arba sumažinti, jei numatyta suplanuoti mažas ir jaukias vestuves su mažu svečių skaičiumi, kurių kulminacija bus šventinė vakarienė. Kiekvienas punktas turi būti detaliai apsvarstytas, priskiriant atitinkamą pinigų sumą. Privalote laikytis bendro biudžeto plano. Jei vienam punktui viršijate numatytą pinigų sumą, tuomet turite kompensuoti tai kitoje vietoje. Išlikite budrūs ir visada skaičiuokite. Tik laikantis plano pavyks neviršyti numatyto vestuvių biudžeto ir tuo pačiu mėgautis nuostabia švente.

Taigi, kiek kainuoja vestuvės? Vestuvės gali kainuoti 2 000 EUR, 10 000 EUR, 20 000 EUR, ar netgi būti neriboto biudžeto. Jei galvojate, kad Jums bus per sunku patiems susidaryti savo vestuvinį biudžetą, kreipkitės ir mes padėsime. Patarsime kokią sumą išleisti profesionaliems fotografams, dekoracijoms ar kiek skirti vestuvių aprangai. Svarbiausia ne pinigų suma, o jaunųjų vienas kitam ištarta meilės priesaika. Linkime to nepamiršti!

Monika

 

Nuotrauka iš čia ir čia.