Rudenišku provansu alsuojanti Dovilės & Rimvydo meilės šventė

Atrodo visai neseniai susitikom su Dovile pirmam pašnekesiui, o dabar ji jau sūpuoja dukrytę ant rankų. Laikas greitai bėga, bet kartais sutikti žmonės sugeba palikti gilų įspaudą mūsų atmintyje. Prisipažinsiu, seniai teko matyti tokius įsimylėjusius jaunuosius. Rimvydas stengėsi išpildyti visas Dovilės svajones, kuriose karaliavo noras surengti gražią ir įsimintiną meilės šventę.

Planavimo procesą pradėjome aptarinėdami vestuvių dekoracijas. Išsiaiškinome, kad Dovilė yra tiesiog užburta Provansiško pasaulio atspindžių ir norėtų savo vestuvių dekore matyti kuo daugiau tos temos elementų. Reta pora skiria tiek daug dėmesio gražioms detalėms, todėl darbuotis buvo itin smagu. Vėliau sudėliojome įspūdingą vakaro programą, kuri turėjo nustebinti svečius, užsakėme skaniausių desertų, išsirinkome elegantišką mašiną ir nufilmavome meilės istorijos filmuką. Teliko tik laukti vestuvių dienos.

Išaušus vestuvių rytui, jaučiausi kaip niekada rami. Labai laukiau šių vestuvių ir su nekantrumu norėjosi pasinerti į darbą. Diena pralėkė akimirksniu ir buvo šiek tiek liūdna, kad viskas taip greitai baigėsi. Taip įspūdingai uždarius 2013 metų vestuvių sezoną ėmiau kuo greičiau laukti kito, bet mintimis vis sugrįžtu į buvusių vestuvių šventes ir tyliai pasidžiaugiu, kad teko sutikti tiek daug mielų žmonių.

Vestuvės

Vestuvių dekoravimas Klaipėdoje

Vestuvių planavimas Klaipėdoje

Dovilės ir Rimvydo vestuvės

Jaunosios puokštė vestuvėse

Nuostabūs jaunieji

Jaunikis vestuvėse

Vestuvių fotografijos

Vestuvių skanėstai

Vestuvės

Vestuvių dekoras

Jaunieji vestuvėse

Svečiai vestuvėseMonika

Už nuotraukas dėkojame Fotopastelei.