Vestuvių tendencijos 2020 metams

Įkėlėme koją į naujus metus ir į naują dešimtmetį, tad norime su jumis pasidalinti įžvalgomis apie tai kas įdomaus ir naujo mūsų visų laukia vestuvinėje industrijoje.

TVARUMAS:

Vis labiau pasaulyje plėtojant tvarumo (sustainability) tematiką, ji neaplenkia ir asmeninių švenčių. Gan keista sakyti, kad šiuo metu būti neabejingu aplinkai ir mus supančiam pasauliui yra itin madinga, bet tai yra tiesa. Galite būti madingi, tiesiog būdami rūpestingi!

Atsisakykite kiek įmanoma daugiau plastiko pakuočių. Patiekite vandenį ąsočiuose su kraneliu, o ne plastikiniuose buteliukuose. Naudokite vietinius produktus vestuviniam meniu sukurti, pakeiskite vestuvinius kvietimus į elektroninį vestuvių puslapį. Apgalvokite kaip galėtumėte vestuvinį dekorą sukurti su džiovintų ir gyvų augalų mixu. Naudokite natūralias arba perdirbtas medžiagas. Pasirūpinkite, kad šiukšlės po šventės būtų atsakingai išrūšiuotos ir panašiai. Yra daug būdų kaip švęsti atsakingai neapsunkinant savęs. Tiesiog susiraskite tinkamus tiekėjus ir jūsų vestuvės tikrai taps tvarios bei gražios.

SPALVOS:

2020 metai žada būti turtingi įvairių spalvų deriniais. Daugelis sako, jog madingiausia metų spalva bus mėlyna su visais savo atspalviais, bet mes drįsime pasakyti, jog vestuvių rinkoje madingesnė bus terakota (terracotta) – deginto molio spalva.

Šiais metais taip pat galite nebijoti neoninių, ryškių dominuojančių spalvų kaip rožinė, salotinė, violetinė. Pasirinkus vieną tokią ryškią spalvą jums reikės tiesiog nepersistengti ir jos nenaudoti visur. Sukurkite ryškius ir didesnius akcentinius dekoro elementus, o visą kitą nuspalvinkite baltomis, kreminėmis ar pastelinėmis spalvomis. Tai suteiks vestuvių šventei stilingumo.

vestuvinis dekoras

VIDEO:

Nors visi žinome, kad vestuvinė fotografija yra numeris vienas atsiminimams įamžinti, bet šie metai skirti šlovinti vestuvinę videografiją. Esame laimingi, jog ir Lietuvoje jau yra fantastiškų šios srities profesionalų, tad tikrai rinkitės atsakingai, nes turėti gerą videografų komandą yra itin svarbu. Nepagailėkite laiko kalbėdamiesi su pasirinktais specialistais, nes vestuvinį filmą Jūs privalote kurti kartu. Turite nebijoti kamerų, o dar svarbiau, vestuvių dieną jaustis jaukiai su savo mylimu žmogumi. Nebijoti glaustis, liesti ir žiūrėti vienas į kitą. Atsiminkite, kokie būsite Jūs, toks bus ir video 🙂

MICRO VESTUVĖS:

Jau pernai pradėjusi populiarėti, ši tendencija itin subujos 2020 metais. Mažos, jaukios ir kokybiškos vestuvės, kur visiems susirinkusiems užteks laiko pabendrauti ir pabūti kartu. Keturiasdešimt ar mažiau svečių turinčias vestuves patartina rengti tiems, kurie gali skirti mažesnį biudžetą arba tiems, kurie nori gauti kokybiškesnes paslaugas ir gali išleisti daugiau. Mažos vestuvės, nebūtinai reiškia pigios vestuvės.

Norime padrąsinti ir tuos kurie nenori ar negali vestuvėms skirti keturženklės sumos. Jei Jūs jaučiate begalinę meilę vienas kitam, bet vestuvių biudžetas yra vos keli tūkstančiai, tuoktis vis tiek VERTA! Pamirškite visus Pinterest ar Instagram matytus vaizdelius, negirdėkite jokių draugų ir giminaičių pasakojimų, jog vestuvės turi būti su tortu, balta suknele ir nakvyne. Vestuvėse svarbiausia ceremonija ir Jūsų priesaikos vienas kitam. Tad 2020 metus mes skelbiame nuostabių CEREMONIJŲ metais. Čiupkite popieriaus lapą, susirašykite visus artimiausius savo žmones į micro svečių sąrašą, užpildykite prašymus vestuvių ceremonijai ir laukite magiškos savo dienos. Nebijokite pirkti suknelės ar kombinezono iš paprastos parduotuvės, nebijokite vietoje šampano svečius po ceremonijos vaišinti sidru ar net kava iš termoso. Pabūkite su savo svečiais dvi valandas ir skirstykitės kas sau. Kokybiškai meilės šventei nereikia nakvynės, nereikia trijų patiekalų vakarienės. Jai reikia tikrų jausmų ir nuoširdžių žmonių aplink, kurie mokėtų Jūsų laimę padvigubinti būdami kartu

MISTIŠKUMAS / DVASINGUMAS:

Jei Jūs neabejingi energetikos pilniems kristalams, smilkalams ir aromaterapijai, tuomet pats metas tuoktis 2020 metais. Šie dvasingi ir mistiški ritualai bus itin populiarūs ceremonijų metu. Įtraukite savo svečius į ceremonijos eigą išdalindami jiems žvakes ar akmenėlius laimės energijai ir geroms mintims surinkti.

Gėrimai vestuvėms

GĖRIMAI:

Džinas, džinas ir dar kartą džinas. Šis gėrimas vis dar neapleidžia TOP 1 vietos ir bus itin mėgstamas šiais metais. Tai universalus gėrimas, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims. Galimybės turėti įvairius kokteilius iš vieno spiritinio gėrimo leidžia ir daug lengviau apskaičiuoti biudžeto eilutę skirtą gėrimams.

Prosecco – jam vestuvėse visuomet atsiras garbinga vieta. Kas nenori pakelti taurės su žaismingai šokančiais burbuliukais. Vestuvės tam itin tinkama proga, tad sukurkite putojančio vyno staliuką ar net pasiūlykite kokteilių, kurių pagrindinė sudedamoji dalis bus prosecco.

Kita tendencija – barai, kuriuose apsitarnauja patys svečiai. Tik noriu Jus perspėti, jog tai nereiškia, kad atsisakius barmeno Jūs sutaupysite daug pinigų. Norint, kad svečiai patys maišytų sau kokteilius, turėsite užsisakyti maisto tiekėjus su papildoma baro zonos priežiūros paslauga. Tai reiškia, jog ten niekuomet netrūks, pagardų (vaisių, sulčių), ledukų, tinkamoje temperatūroje pateikiamų gėrimų ar švarių taurių. O taip pat, baras su priežiūra visuomet atrodys tvarkingas, bei kvies svečius smagiai ir interaktyviai leisti laiką gaminant sau gėrimus.

Vestuvinio stalo serviruotė

NATŪRALUMAS:

Skamba, gal ir ne itin prašmatniai iš pirmo žvilgsnio, bet tai yra net labai prabangu. Rankų darbo keramika ar drobės, lino, šilko deriniai – visa tai kainuoja daugiau, turi išliekamąją vertę ir yra itin madinga pastaruoju metu vestuviniame dekore.

Šią tendenciją netgi galima perkelti grožio paslaugoms. Natūrali ir gerai prižiūrėta nuotakos veido, bei rankų oda yra madingiau už bet kokį įmantrų makiažą ar manikiūrą. Nesakome, jog reikia atsisakyti vestuvinio makiažo, tiesiog pastebime, kad no-make up makiažas vis dar yra ant bangos. Gaivi ir švytinti oda, spindinčios iš laimės akys – štai kas puošia nuotaką. Rinkitės makiažo specialistus itin atsakingai ir klauskite jų ne apie bandomąjį makiažą, o kokias procedūras patartina atlikti norint pagerinti odos būklę ar išlaikyti ją iki vestuvių. Tai smagus laikas, lepinkite save dar gerokai prieš vestuves ir reikės mažiau maskuoti savo natūralų grožį vestuvių dieną 🙂

Didžiausias TABU nuotakos šukuosenoms su daug daug nenatūralių garbanų, kuodų kuodelių su kempinėmis ir pan. Šiuo metu vyrauja posakis – šalin rankas nuo plaukų. Ką tai reiškia? Beveik tą patį, ką prieš tai rašiau apie odą, galime pasakyti ir apie plaukus. Itin svarbi sveika plaukų struktūra. Prižiūrėti plaukai jau savaime yra grožis, tad atsisakykite įmantrių priraitytų kuodelių. Ištiesinkite plaukus arba leiskite savo natūraliom garbanom tiesiog kedentis vėjyje. Susekite plaukus į paprastą kuodelį ar kasytę ir papuoškite galvą įspūdingu aksesuaru (bantu, lankeliu, karūna, segtukais). Less is more!

Na ir pabaigai norėčiau dar kartą priminti, jog madingiausia visais laikais yra būti savimi. Jūs patys galite ir turite būti savo šventės įkvėpimo šaltiniu. Jei trūksta drąsos ar pasiruošimas vestuvėms atrodo per sudėtingas, rašykite mums. Nuo svajonės iki legendos, keliaukime kartu <3

Monika

Foto: Kemel Photography, Captured by Inga, Caroline Tran Photography, Hester de Wolff.