Patarimai jaunikiui!

Šiandien pakalbėsiu apie jaunąjį. Daugeliui žmonių vestuvėse būna aktualu ne tik pasidžiaugti besikuriančia nauja šeima, bet ir pasigrožėti jaunaisiais. Sakysit, kad didesnis dėmesys atitenka jaunajai? Aš nesutinku…

Mažai kas gali atplėšti akis ir nuo stilingo jaunikio. Kostiumas – stebuklingas reikalas. Patys vyrai jaučiasi daug užtikrinčiau, elgiasi galantiškiau. Tik reikia nepamiršti, jog vien kostiumo neužtenka.

patarimai jaunikiui

Stilingas jaunikis

Norint atrodyti stilingai reikia ir atitinkamų detalių. Kartais pakanka įdomaus kaklaraiščio, bet daugeliu atvejų tai atrodo nuobodžiai. Niekada negalima pamiršti „aukštosios trejybės” – batų, diržo ir laikrodžio. Pastarojo, vestuvių dieną, galima atsisakyti, jei sekant minutes sunku suvaldyti jaudulį. Tokiu atveju geriau rinktis gražias sąsagas. Užtat tinkamų batų ir diržo pakeisti niekas negali.

Tad puoškitės, mieli vyrai! Jei kyla dvejonių, kaip norite atrodyti savo vestuvių dieną, su malonumu laukiu Jūsų kreipiantis nemokamai konsultacijai. Patarsiu kaip rasti tinkamą aprangą, tinkančią prie Jūsų šventės stilistikos.

Monika

 

Nuotraukos iš čia ir čia.